bugün

büyük bir yalandır.
Şu mağrur beste çalar müjganla ben ağlaşırız. Dün gibi aklımda. Kötü şarkı kalır mı akılda.
Türkiye de yaşayıp bırak türkiye yi türkçe bilip yurtdışında yaşayan birinin dahi daha önce ahmet kaya dinlememiş olması imkansızdır.
O ne demek oyle.
Yalan da olsa mutluyum ya,
Bu bana yetiyor....
He deyin geçin. Sanata müziğe bulaştırmayın şu iğrenç düşüncelerinizi duyguların dili dini ırkı olmaz yapmayın be gözünüzü seveyim.
dedi mustafa yıldızdoğan dinleyen adam.

olmayan durumdur.
Pes diyorum sadece.
Evet doğrudur.
O şarkılar zaten ahmet kayanın değil.

(bkz: yusuf hayaloğlu)
O dönem için iyiydi. Halk boşluk içindeydi. 80 darbesinin getirdiği boş gençlik arayıştaydı. Özellikle kürtlerin büyük korkusu ve suskunluğu vardı. Ahmet Kaya bundan büyük sükse yaptı. Şimdi yaşasa YouTube dan video atıyordu. Z kuşağı Prim vermezdi.
Ahmet kaya eserlerini kulağıyla dinlemeyen insan zırvasıdır.
Oglum ne iciyorsunuz siz hemen terk edin.
bir şarkıcının şarkılarını karakterine bakmaksızın dinlerim. Bende uyandırdığı hisler önemlidir çünkü. Ve çoğu şarkısını dinlerim hala. Başka şarkıların uyandıramadığı hisleri uyandırıyor çünkü. Yeri başkadır. Ahahah kısaca boş yapmayın.
vardır. dinleyelim inşallah;
https://youtu.be/f8fy8n3zFaE
Virüsün etkileri bu düşünceler. Yakalasalar, belli ki kafasını baltayla kıracaklar. Ne yazık!

Amcık ağızlılara kalmış memleket,

Veberekâtuhu!
Hainin önde gideniydi. Bebek katili sevicisi. Şehit edilen o bebeklerin vebali boynuna olsun.
Yukarıda bir yazarın da belirttiği gibi sağlam şairlerin şiirlerini kullandı ve o dönem herkes Ahmet Kaya'nın şarkısını bak diye gaza geldi. Kardeşim o soysuz öyle bir tek satır dahi yazamazdı. Atilla ilhan gibi bir çınar vardı tüm övgüler ona olsun.
Taş olursun iki gözüm, deme öyle.
Ayının önde gideni olduğu için normaldir.

Şarkıları, iyi şairlerin şiirlerinden arak zaten. Üç tane teröriste ithaf ettiği şarkısı var lan bu herifin. Ulan omurgasızlar, niye herkesi kendiniz gibi "omurgasız" sanıyorsunuz çözemedim. Bir tane bile şarkısını dinlemedim ben bu adamın. Bu tarz kıro türkücülerden zerre hoşlanmıyorum zaten. Tatlıses'ten ve şivan perver'den de nefret ederim. Bunları da hiç dinlemedim. En fazla bir ortamda duymuşumdur şarkılarını. Mecburiyetten yani. Hayvan gibi böğürüyorlar, neyini dinleyeceğim ben bunların? Müzik zevkim üst seviye olduğu için böyle kıroları sallamam. Hele apo'cuları hiç mi hiç sallamam. Sizin gibi yalamam da burada. Türk'üz biz. Siz ise devşirme kürdolarsınız. Kendime adıma konuşursam, kim apo'cu veya pkk'lı olursa olsun, ondan ölümüne nefret ederim. Şarkıcı, oyuncu, romancı olsun fark etmez benim için. Sonuna kadar da eleştirmeye devam edeceğim bu tarz kişileri. Türk milletine şerefsiz diyen insanları, seviyorsanız harbiden şerefsizsiniz demektir. Kaya hırbosu, bu milletin içindeki bazı şerefsizleri cidden tanımış demek ki. Burada onu yalamanızdan belli oluyor zaten...
Doğru bir tane değil bir sürü iyi şarkısı vardır.
güncel Önemli Başlıklar