1. 29.
    Vallahi apoyu ozledik bir muzik degil, provokasyondur. Apo sevsin sizi.
    1 -2 ... hot male
  2. 29.
    vatan haini değildir. ahmet kaya çözüm sürecinin fikir babasıdır.

o işin boka sarması başka bir yazının konusu.
    ... timarli necati
  3. 28.
    Birkaç şarkısını dinlerim. Esasen acırım ben bu zavallıya, çünkü lanetlenmişti. Tüm şarkılarını ama seve seve, ama söve söve Türkçe söylemek zorunda kaldı. Çünkü kürtçeyi satamazdı. Hıyaneti dahi öz dilinde yapmasını beceremeden, kendisini dinleyenlere şerefsiz diyerek öldü.
    Salak, şahsiyetsiz herif.
    -3 ... kerkinius
  4. 27.
    bir şeyler yazacaktım da yazmıyorum amk! Cahilliğinizde boğulun.
    3 ... david gilmourun parmaklari
  5. 26.
    Akapeli tımarlı necati, tayyip duymasın, ahmet kaya'ya çatal bıçak atanları kınadıydı. Ulan hepiniz oradaydınız be diyerek.
    2 -2 ... gezi parki direniscisi
  6. 25.
    son 100 yılın en güçlü sesine ayıp eden başlık. horoz sesliler sizi. biraz saygı.
    3 -3 ... nattleite
  7. 24.
    ne solcular yüksek sesle ne sağcılar ne de ülkücüler kısık sesle dinler tamamen hurafe. kimse dinlemiyor bu adamı. dinleyenler ise sempatizan. bunun sanatla müzikle alakası yok. git müslüm dinle, neşet dinle, izzet altınmeşe dinle. nedir bu ahmet kaya dinliyorum tribi.

bir de bunu dinlerken el kol hareketleri yapanlar var. şekil sukul davranışlar uzaklara dalmalar falan. özentilikten başka bir şey değil.
    5 -3 ... timarli sipahi neferi
  8. 23.
    Bize ne siyasi görüşünden, müzik evrenseldir, ben kendisini sevmiyorum ama sesi güzel diyen ergenleri yine ve yeniden başlık altına toplayacak başlık.

O değil de benimde sesim güzel, çok güzel küfür ederim. Beni de dinleyecekmisin gundi?

Hain i edit; oğlum nasıl bi hainsiniz lan saniye de 3 eksi.. maşallah uludağ sözlük hain ekibi iyi çalışıyor.
    2 -13 ... chessplayer
  9. 22.
    Ohoo birkaç 1000yıllık olay.
    2 -1 ... fikrasina gulumseyen adam
  10. 21.
    Kesinlikle vatan hainidir hemde en korkak olanından. Almanyada alenen apoyu özledik diyip sonra tepki alınca göt korkusundan ben bu vatani çok sevdim ayakları yapan bir karekter yoksunuydu.
    10 -5 ... bir tirrek sevdim uzaklarda