bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    anadolu türküleri söylemesi ve türkiye'yi çok seviyorum demesinin değiştirmeyeceği gerçek.

pkk'nın ve liderleri öcalan'ın mermi sıktığı kundaktaki bebek;

http://sphotos-d.ak.fbcdn...738369113_445694415_n.jpg

vallahi apo'yu özledik diye konser veren ahmet kaya;

https://video.uludagsozluk.com/v/ahmet-kaya-nın-apo-aşkı-100031/

gerisi insafınıza kalmış. içiniz el veriyorsa dinleyin. Bir bebeğin yaşam hakkını gasp edenlerin duygulu müzikleriyle kendinizi yüceltin....
    22 -12 ... sevgili gandalf
  2. 2.
    2014 yılında halen 80'lerin 90'ların salak saçma politikalarına inananları göstermiştir bize.

olum gidin kumda oynayın lan uğraşmayın boyunuzdan aklınızdan büyük işlerle. ya da gelişin öyle eleştiride bulunun.
    5 -7 ... lock
  3. 3.
    kişiden kişiye degisen yargidir. Ahmet kayanin sanatına saygı olsun bari.
    2 ... sosyalistgerilla
  4. 4.
    bu propagandaların hepsi aslında birer soğuk savaş stratejisidir. ben bu oyunu bozarım dedi ve hayatı pahasına bozdu. bu propagandaların hepsi bir anlamda ahmat kaya'ya karşı yenilginin kuyruk acısıdır. halk ahmet kaya'yı akladı gereken saygıyı ona geç de olsa verdi. bu saatten sonra bu laflar sadece kuru gürültüdür.
    6 -4 ... chazsmyr dhuunyl
  5. 5.
    su katılmamış rakı gibi sek katıksız vatan hainiydi kendisi.

görünen köy kılavuz istemez. Tabi komünist kekolar hemen başlık altına yetişip "ahaha hala 80 kafası ahaha sadece kontrgerilla" diye savunmuşlar bu vatan haini zır cahil cehennem sevgilisini.

ulan kontrgerilla ne diye sorsalar yapacağı tanım "telsimin gerilla için çıkardığı hattı" diyecek kekolar gelip böyle kandil üniversitesi eşek profesörü edasıyla yorum yapıyorlar insan gülmekten başka bir şey yapamıyor.

"vallahi apo yu özledik" diyen bir herif vatansever olamayacağına göre hainliği tescillidir.

ek: vay be demek ahmet kaya ülkenin tüm değerlerini ortak paydada birleştirmek istemiş. * Buradan şunu anlıyoruz ahmet keke "vallahi apo yu özledik" derken Türkiye'nin bir değeri olan terörist başını ortak paydaya indirgiyordu hemi?

olm az dürüst olun deyin ki biz buyuz bizim sevdiğimiz adamda bu... ses eden mi var?

ama sizde adamlık açık sözlü olmak gibi kavramlar sıfır.
    15 -8 ... kurtcebe noyan
  6. 6.
    yadsınamaz bir gerçektir. kendisi sıkı bir apo sevdalısıdır.
    6 -5 ... sehnsucht
  7. 7.
    hala 90 ların kafası. inanamıyorum.

ne yapmış vatan hainliği olarak bu insan. kürtçe albüm yapmak istemiş, kardeşlik-barış gelsin istemiştir. müziğin birleştirici yanıyla da gönüllere girerek bunu başarmıştır.

ahmet kaya hem çok iyi bir şarkıcı, hem de iyi bir insandır. bırakında sürgününde rahat uyusun.
    4 -9 ... cakbiselam
  8. 8.
    Memleket bu sene iyi gerizekalı yaptı.

allahtan geberdi yoksa bu şerefsize nobel barış ödülü verilmesini falan isterlerdi.

ahmet kaya neymiş be. Ulan stratejist, ileri görüşlü, pratik zekalı olduğu için kurmuş o cümleleri meğersem..

sen gerizekalısın diye bu katmerli bölücü yavşağı beyaz güvercin yapma, komik oluyorsun..
    9 -6 ... rainheart
  9. 9.
    somut bir kavramdır. soyut düşüncelerde gezip andavallığı kendisine rol edinmiş yazar kitlesinin insanlıktan nasiplenmesini beklemek de soyut kavram olduğu için somut düşüncelerle sizleri ciddiye almanın hiçbir önemi yok.
    3 -2 ... sevgili gandalf
  10. 10.
    vatan haini olmak için ne yaptığı defalarca yazılmasına rağmen birileri hala "ne yapmış ki?" diyor! hiç üşenmeden ben de tekrar edeyim:

"vallah apo'yu özledik" diye anırdı!...

anladınız mı? hayır, o değil, yazılanları görmezden gelip yorum yapanlara ayar oluyorum. fikrin öyleyse delikanlı gibi çık de ki: "vallah apo'yu özledik" demek vatan hainliği değildir...

sanki bunu bilmiyormuş gibi arsız arsız "ne yapmış ki?" demek de nedir ya?
    4 -2 ... rumeli71