1. 1.
  Yavşaklığının da hainliğinin de resmen ilanıdır:
  https://youtu.be/8h3n_dHNZeA
  Bir kere önce şunu belirtelim: gerilla ve terörist kelimeleri birbirinden apayrı kavramlardır. Gerilla; dış güçlerden herhangi bir destek almadan, tam bağımsızlığı amaçlayan ve bu doğrultuda kendi vatanını işgalci güçlerden korumak için mücadele veren halk savaşçısıdır. Mesela kuvayi milliye bir gerilla örgütüdür.

  Yani yavşak ahmet pkk'ya gerilla diyerek onu yüceltmiş; doğu anadolu'nun aslında kürtlere ait bir toprak parçası olduğunu ve türk askerinin işgalci konumunda olduğunu ima etmiş Yani kendince pkk'yı haklı, türkiye cumhuriyeti'ni ise haksız bulmuştur.

  yavşak ahmet teröriste gerilla demekle kalmıyor, aynı zamanda türk askeriyle bir tutuyor. Şehit ile leşi birbirine eşitlemeye çalışıyor. Bazı çakallar da bunu insancıllık diye kakalamaya çalışıyor.

  beyefendi, kibar ve medeni bir adamla tecavüzcü bir erkek aynı kefeye konulabilir mi? "ikisi de insan değil mi canım, ne farkları var" ya da "tecavüzcüler de insan sonuçta" gibi söylemler nasıl aşağılık ve şerefsizce bir düşüncenin tezahürü ise aynı zamanda teröristlerin insan olduğunu vurgulayıp onları aklamak ve daha da iğrenci onları vatanını korumak gibi kutsal bir amaç uğruna hayatını kaybeden insanlarla bir tutmak da aynı şekilde şerefsizliğin, haysiyetsizliğin ve pespayeliğin ta kendisidir. Adam vatanı sağ olsun, insanları huzur içinde rahat yaşasın diye kalksın canını ortaya koysun ama sonucunda da insanların gözünde vatanına düşman olan, devletine kurşun sıkıp dış güçlerin köpekliğini yaparken geberip gitmiş çöpten bile daha değersiz bir leşten farkı olmasın. Ne güzel istanbul be!
  2 -4 ... fasist psikolog
 2. 2.
  gerillanın anlamının düzensiz birlikler olduğunu biliyorum.
  1 -1 ... intiharkorkusu
 3. 3.
  Vay ne müthiş bir bilgi. Yepyeni, taze bir bilgi. Sağolasın, aydınlandım resmen.
  1 ... huzursuz adam