bugün

Zafer işaretine "PKK sembolü" diyen basın özürlüsü kağıt parçasının haberini ciddiye alan yazar müsveddesinin başlığı.
ahmet kaya bir muzisyendir, kimligi veyahut irki dusunceleri beni ilgilendirmez beni ilgilendiren muzigi ile nasil duygularina dokunabildigidir.
ahmet kaya bir muzisyendir, kimligi veyahut irki dusunceleri beni ilgilendirmez beni ilgilendiren muzigi ile nasil duygularina dokunabildigidir.
Ahmet kayayı ne kadar sevmek istesemde sempati duyamadığım bi kişidir. Şarkıları anlamlı olmasına rağmen sıkıcı ancak ağırlığından değil yoksa chill müzik dinlemezdim neyse adam haklı mı haksız mı hiç ilgilenmek istemedim araştırmacı bi yapımın olmasına rağmen ama bana hep muta takılan insanlardan gibi bi izlenim veriyor seven tayfalar oldukça itici karakterlerden oluşuyor nefret besleyenlerse ergenik vaka ideolojisine sahip kişiler anlaşılan bu ahmet kaya çok gizemli bi herif yoksa bi insan hem iyi gibi hem kötü gibi olabilir mi?
(bkz: 50 cent dinleyip kendine türk demek)

(bkz: rammstein dinleyip kendine türk demek)

(bkz: beatles dinleyip kendine türk demek)

(bkz: edith piaff dinleyip kendine türk demek)

(bkz: psy dinleyip kendine türk demek)

(bkz: shahram nazeri dinleyip kendine türk demek)

(bkz: vivaldi dinleyip kendine türk demek)

(bkz: mozart dinleyip kendine türk demek)

(bkz: tanita tikaram dinleyip kendine türk demek)
Ben dinlemem, hem bana hitap eden bir tür değil hemde adamın şekli belli.
Etrafta sırf millet irrite olsun diye yüksek sesli dinleyenler var.
Hepsinin aq.
Dünyanın en saçma eylemlerinden biridir. Genelde solcu arkadaşlar, bu apo aşığını savunup durmaktadır. Zaten solcuların, türklüğe bir alerjisi olduğunu düşünürsek, bunu eylemi yapmaları gayet normaldir. Bu adamı dinleyip, kendinize türk deme hakkınız katiyyen yoktur. Türklük dna işi değildir, bir bilinçtir. Bu bilince ulaşamayan adamların, böyle terörist sevicilerine hayran olması beni tiksindiriyor. Kürdoların bu adamı sevmesi ise beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Sonuçta soydaşını destekleme peşindeler.

Fakat... Bu adamı dinleyip, duygulanan türkler beni bayağı ilgilendiriyor. Şu taşıdığınız kandan utanın be embesiller. Binlerce türk askerini şehit etmiş apo'nun aşığı idi bu adam. Şimdi ben binlerce kürdoyu gaza boğmuş saddam'ın fanı olsam, benim hakkımda ne düşünürdünüz? Hiç iyi şeyler düşünmezdiniz. Bana canavar derdiniz. Bu durum da buna benziyor. Bir de bu adamı destekleyip, insanlıktan ve barıştan bahsetmiyorlar mı.. Çok gülüyorum. Terörist sevicisine hayran olan hiç kimse, bana insanlık dersi veremez. O insaniyetçilik maskesini, totonuza monte edin. Bu adamın koyu destekçisi olup da kendinize türk'üm demeyin. Sizin gibi soydaşlarım olduğu için cidden üzülüyorum. Kendinize kürdo diyin.. Türk falan değilsiniz siz. Omurgasız, onursuz bir türk bizim içimizde yer alacağına, kürdo olun daha iyi. Ne de olsa onlar sizin kardeşleriniz? Onursuz denyolar sizi.