1. 1.
  insan olursun denilecek başlık.

  Hiç umut yok amma En azından insanımsı olursun.
  3 -6 ... sterka sor
 2. 2.
  Ahmet kaya dinleyip etkilenmeyen bir ruh tanimiyorum. Ayrica adama vakti zamaninda cok haksizlik edildi. Vesile olanlarin cani cehenneme. Not ; Kürt degilim ama olsaydimda fark etmezdi. Onemli olan herzaman yazdigim gibi insani vasiflara sahip olabilmek.
  3 -2 ... libraa
 3. 3.
  Ahmet Kaya dinleyerek insan olunuyorsa öyle insanlığın ben ta amk!
  4 -4 ... serdarsl06
 4. 4.
  haini bilmem ama fırıldak olmak garantili.

  kendisi iyi fırıldaktı da.
  2 ... timur cengiz hulagu
 5. 5.
  Orospu çocupu olursun.
  1 -2 ... bf4gelsenize
 6. 6.
  Siz dinlemeyin ulan ayılar.

  Ahmet kaya dinlediniz ve peşi sıra bu sorular kafanızı mı kurcalıyor?
  Öyleyse Evet hainsiniz! En yakın pencereye gidip usulca atlayın. Bence de bu üstünüze yapışan hainlikle yaşamayın. Onurunuzla ölün.
  Biz de ırkçı bir pislikten daha kurtulur... Öhömm şey.

  Korkmayın Mustafa yıldızdoğan dinleyerek yâd edicez sizi.
  9 -3 ... essy
 7. 7.
  bu kisiyi sanatsal olarak pek tanimiyorum, cok az muzigini dinledim ve benim tarzim degildir. fakat siyasi gorusunu asagi yukari biliyorum ve tahmin ediyorum.

  fakat bu insan sanatini toplum veya sanat icin yapmamistir. aklina ne geliyorsa, onu ne etkilediyse onun icin yapmistir. yani pek politik sanatci degil kendisi. dolayisi ile eger sen de onun sanatindan bir parca bulmussan ve hosuna gitmisse severek dinleyebilirsin, siyaset bundan bagimsiz oldugu icin de onu dinlemek seni hain yapmaz.

  sen bir muzigi dinlerken hoslandigin sey sanatcinin kendisi degil onun icra ettigi sanat olur mantiken.

  edit : mesela bu kisi albumunden kazandigi parayi teror orgutune aktariyorsa ve sende onun albumlerini bilerek satin oluyorsan iste o zaman hain olursun.
  2 ... arxaggelou
 8. 8.
  Müzikler ve şarkılar evrenseldir. Kulağınıza hoş gelen her şarkıyı dinleyebilirsiniz. Sizi mutlu eden tüm şarkıları dinleyebilirsiniz.
  2 ... iiiblacktoothiii
 9. 9.
  Şu adamla alakalı tartışma açmayın artık. Seven dinlesin sevmeyen siktirsin gitsin.
  4 -1 ... expected3
 10. 10.
  HANi BAZI ŞARKILAR VARDIR iiNSANIN GÖNÜL TELiNE SADECE DOKUNUR DA O iNSAN DUYGULANIR YA iŞTE AHMET KAYANIN ŞARKILARI O GÖNÜL TELiNE DOKUNMAKLA KALMIYOR O GÖNÜL TELiNi ELiNE ALIYOR EViRiYOR ÇEViRiYOR ŞEKiLDEN ŞEKiLE SOKUYOR HELE Bi DE SEVMiŞSENiZ OFFFFF ONUN iÇiN BURDA AHMET KAYA ALEYHiNE YAZANLARI TAKMAYIN ÇÜNKÜ ONLAR YA GECELERi YORGAN ALTINDAN AĞLAYARAK AHMET KAYA DiNLiYORLAR YA DA HiÇ AHMET KAYA DiNLEMEME GiBi BiR GAFLETiN iÇiNDEDiRLER VE iÇiN iÇiN AHMET KAYAYI MERAK EDiYORLAR.

  T:OLMAZSIN KARDEŞiM SADECE TÜRKiYENiN EN MÜKEMMEL ŞARKICISINI DiNLEMiŞ OLURSUN
  3 ... kedipipimi7