bugün

Apoci vatan haininin tekidir.
görsel
vatana ihanet. ve bölücülerle (zilletçiler) ak partililerin üzerinde anlaşabildiği tek şahıstır.
4 şeydir :
1-ingilizlere ettiği hakaret
2- berberleri aşağılaması
3- "ben gerillalara da üzülüyorum" demesi.
4- apo'yu özlemesi
saçlarına yıldız düşmüş koparma annem ağlama.
şiirleri çok güzel besteleyen ve muhteşem sesiyle bizlere sunan şahıs.

bu ülkede aponun kardeşi trtye çıkınca onu savunan sağcıları, hapse girince sağcılara inat demirtaşa özgürlük diyen solcuları, bir zamanlar şehide kelle diyenlerin şimdilerde yanında duran sağcıları da görüyoruz. silahsızlanma adı altında şirin şirin dolaşılırken kimlere sayın denildi, kimlerle el ele kol kola şarkılar türküler söylendi. ancak hepsi bunlar olurken buradaydı ve utanmadan sıkılmadan insanların yüzüne bakıp müslümanlıktan, millet vatan sevgisinden bahsediyordu.

sen çok uzaktaydın. aileni ulaşamıyor hakkında atılan suçlamalara cevap veremiyordun. aileni ölümle tehdit ediyorlar, kapılarına ölüm mektupları bırakıyorlardı.

sen bakma gözüm bizim insanımız maalesef çok bilmeden çok bilmişlik yapmayı çok seviyor. birini suçlarken aynı suçun daha kötüsünü işlemişleri sevip takip etmeye onların değimi ile yolundan yürümeye devam ediyorlar.

konu sen olunca çok konuşuyorum biliyorum, neyse.

kısa çöp uzun çöpten hakkını alır elbette
kıro. ayı. terörist. şerefsiz.

(bkz: vallahi apo yu özledik)
terörrizm sever ölmüş şarkıcı.
üniversitedir, kederdir, derttir, efkardır, müziktir, sazdır, sestir, yakarım geceleri'dir, kaçakçı kurban'dır, söyle'dir.
Erken kaybettigimiz gercek bir sanatçı.
Akp döneminde badem gözlü olmuş bir bölücü.
Bu soruyu kime soruyorsun? Pkklılara ya da milliyetçilere sormana gerek yok ta, akpliler chpliler ne cevap verecek merak ediyorum.
halkına terörizmi yedirmeye çalışan sözde sanatçı. halkların kardeşliği hüleley hüleley falan işte.
Yakarım geceleri
https://youtu.be/7qbZp_hpXuY
Yanık sesli adam.
yaa nasıl bir ses cümlesi ardından
adam gerçekten öldü mü acaba kuşkusu.
terör yandaşı.
ahmet kaya'nın sesini beğenmeyenin yalandan ağzı burnu yamulur.

kasmayın bu kadar ırkçılık yapıcam diye.
Çatal kaşık.
bir çok şeylerdir..
şarkıları desen : sıfırın altında -1111112333
ses desen : sıfırın altında -22222223333
tip desen : sıfırın altında -34444333
karakter desen : o daha da vahim sıfırın altında -9999999 dur
hal böyle olunca da akla ilk nefret geliyor.. yes.
Şarkıları.
isyan, asilik, eşitlik. adamlık, şereflilik. evet.
sakal falan işte ne gelecek.
serdar ortaç,hande yener vs.. dinleyenlerin bok attığı;ülkesini,halkını gerçekten sevdiğine inandığım,dinlemeye doyulmayan şarkıları olan ''sanatçı''
(bkz: lan gardaş bu nasıl yara)
güncel Önemli Başlıklar