bugün

An itibariyle CNN türk'te süleyman soylu'yu gömmektedir.
iiktidarı eleştiremeyince kedisinden falan bahseden yazılar yazmaya başlamıştır.
artık yandaş yazarlara çatmıyor. " herıld yani " dediğinizi duyar gibi oldum.
Berat'a sorduğu dolar sorusuyla ne kadar kalitesiz bir adam olduğunu göstermiştir.

O sorunun cevabını bilmiyorsa köşe yazılarını yazacak kapasite kendisinde yoktur.

Saygılar.
ne olduğu belirsizgillerden.
Bir gün imam hatipleri, bir gün cemaat ve tarikatları, bir gün türkan saylanı, bir gün che'yi över.
Bir gün atam atam diye zırlar.
Ahmet hakan özelinde değil ama gazetelere TV de ekranlara bakın, basın yayın alanında ofisboy olamayacak insanlar öyle çok ki...

Bırakın iş ahlakı, etik değerleri, meslek onurunu bunları geçin; insan olma erdemi ve bizi hayvanlardan ayıran akıl yanı sıra akıldan daha önemli olan ahlâk değerlerini yok sayan veya farkında olmayan ya da önemsenmeyen öyle insanlar var ki; bunlar ballı kaymaklı maaşları ömründe göremeyeceği imkanları korumak için bukalemun gibi bir durum içindeler.
Bu bazı insanları görünce her gün insanlık adına utanıyoruz.

Gazete TV dergi sosyal medya olarak izlenme satış traj reyting rakamlarına bakın. Sanki
85 milyonluk bir ülke değiliz de, 10 milyonluk bir ülke rakamları basın yayın sosyal medya-internet ortamı rakamlarına bile Yaklaşamıyorlar.

inanın anlı şanlı bazı kanallara gazetelere Türkiye'de üretim yapan şirketler bu reyting traj rakamları yüzünden reklam bile vermezler ama vermek zorundalar.

Neyse, Ahmet Hakan özelinde de bir şeyler de söyleyelim.
En son maliye bakanımız sn Albayrak'ı konuk etti.

Sizce kaç kişi programı izlemiştir?

Kaç kişi "Ahmet Hakan maliye bakanını konuk ediyor" diye WhatsApp Facebook Instagram'ı kapatıp heyecanla programı beklemiştir?

Kaç kişi Masterchef değil de bu programı izlemiştir?

Kaç kişi şu kriz ortamında maliye hazine bakanı ile yapılan programı bilgi önem habercilik gündem vb açısından programı yararlı bulmuştur?

Kaç kişi yararlı doyurucu önemli bilgilendirici yol gösterici ciddi bulmuştur?

Kaç tane dayanıklı tüketim maddesi, gıda, iletişim, elektronik ürün, moda, giyim, yapı-imar, spor vb alanda üretici hizmet sağlayıcı şirket holding reklam ve pazarlama departmanları ücret ne olursa hangi zaman diliminde olursa olsun mutlaka programa reklam verelim diye sıraya girmiştir?

Eğer ben CNN Türk sahibi olsam, muhalif olsam, bakanın demeç açıklama bakış açısı politikalarını değersizleştirmek önemsiz göstermek bakanı bir sıradan sokakta ekonomiden habersiz vatandaş konumuna sokmak için Ahmet Hakan'ın eline şu soruları sor, bu konuları işle, bakanı programı böyle yönlendir diye soruları verirdim.
Düşünsenize...
Ekonomi bakanı ile program yapıyorsunuz, ekonomiden anlamam diyor ve sanki ilköğretim okulunu ziyaret eden bakana, büyüyünce maliye hazine bakanı olmak isteyen ilkokul öğrencilerinin soracağı soruları sorup bakanı yönlendirme yapıyorsunuz.

Biraz dürüst olmak gerekirse; Ahmet Hakan'ın programda soru ve yönlendirme yaklaşım açıklamaları karşısında sn Albayrak değil de mezarından kalkıp John maynard Keynes gelip Ahmet Hakan'ın karşısına gelse o'da "sana ne dolardan, dolarla mı maaş alıyorsun, dolar borcun mu var?" Derdi.
Bu seneki Medya oscari odulunu sayin liderimiz, halife-i ruhi zeminimiz, islamin kurtaricisi, allah'in biricik kulu, canimiz, her seyimiz cumhurbaşkanımiz recep tayyip erdogan'dan alan gazeteci.
ıq fakiri bir şahıs.
(bkz: vantilatör)
şu an cnn turk de marulun 21.90 olmasını sert bir şekilde eleştiriyor.

günaydın ahmetçim. biz 20 senedir anlatıyoruz nihayet aklın geç de olsa başına gelmiş.
sokak röportajları yasaklansın demiş...

yasaklayın aq ülkesinde... her şeyi yasaklayın.

özgürlüklerin anasını zikin... sonra deyin ki niye yabancı sermaye gelmiyor.
bu arkadaşa kalsa en objektif ve tarafsız gazeteci kendisi türkiye de.
Herşey yasaklansın, sadece akp açık kalsın. Ahmet Hakan cb'den aldığı talimatı iyi yerine getiriyor.
yine coşmuş !
eger olurda buraya bakiyorsa,
sayin hakan, zamaninda en sevdigim gazeteciydiniz. hatta size e-mail atmisligim bile var.
simdi geldiginiz hale bakiyorumda, gercekten cok yazik.
uc gunluk dunya icin, uc gunluk dunyanin nimetleri icin bu kadar egilip bukulmemek lazim.
eşek-altın semer ilişkisini gösteren kişi.
görsel
Kahverengi dilini yine kullanmış.
Bir şey diyecektim ya, neyse kalsın ağzımızın tadı bozulmasın.
"Tecavüzcü coşkun un yanında evliya kalacağı bir adam" demek istiyorum yalnızca.
Ulan ahmet ne yaladin amk.

Konusanlara degil konusturanlara odaklan. Engelli oldugunu dusundugum Eli kalem Tutan insancik.
Başka birileri dövene kadar böyle, çekeceğiz.
sosyal medya da yasaklansın.
Haber spikeri olarak beğenirdim ancak gazete yöneticisi olarak beğenmiyorum. Taraflı yayın yapıyor bence.