1. 1.
  ''ben degistim, ben farklıyım, iki kesime de ait olan superman im'' edasıyla orda burda entellektuel poz kesen, ''en sakallı zamanlarımda bile pink floyd dinlerdim'' diyecek kadar kendinden utanan ve muzik zevkini ideolojik bir aidiyet sanan, ''asla arap seyhlerinden, para babalarından hoslanmadım'' diyen ama turkiye nin en arap seyhi, en para babasının gazetesinde yazan, her sahsiyetsiz insanın yapabilecegi kadar beni sinirlendiren insan.
  45 -12 ... sosyoklon
 2. 2.
  mihri belli'yi 90. yası hasebiyle yaptıgı televizyon programına cagırıp, sonra da konusmasını surekli keserek guzelim programı piç eden araf insanı.
  17 -1 ... sosyoklon
 3. 3.
  (bkz: dönme dolap)
  18 -1 ... i m from absürdistan
 4. 4.
  takiyye ustasi. takunyax. kanal 7'de neydi simdi ne? yakinda icinden alien filan da cikar bunun.
  11 -2 ... laz pacino
 5. 5.
  değişebilen modern insan'ın idolü.
  6 -7 ... without_a_trace
 6. 6.
  "sakallı lolo". "hede" sıfatına yakışmayan ali kırca taklidi zımbırtı. aynı zamanda haber spikeri ve program yapımcısı.
  15 ... gregor incegor
 7. 6.
  eski dinci, yeni entel, nişantaşılı...
  ona buna sataşsın, tartışma çıkartsın, mevzu olsun diye hürriyet in istihdam ettiği kişidir. yalnız gözden kaçırılmaması gereken birşey bu adam eleştirilirken sınıfsal düzlemde ya da salt kendisinin olgunlaşma ve gelişme olarak adlandırdığı değişimden yapılmamalı, biraz daha objektif olunmalı... bu adam eski dinci diye damgalamak kaale almamak ayıptır... heaa sever miyim? hayır ama tepkimiz yaşadığı dönüşüme, sınıfsal bir tepki olmamalıdır, benim açımdan sadece samimiyetsiz gelmesi o kadar...
  7 ... öğrenci işi
 8. 7.
  çok bilinmeyenli,çok değişken.
  (bkz: tarafsız bölge)
  6 -1 ... laedri
 9. 8.
  ne olduğuna kendi bile karar verememiş , sakalı jilet hediye edilesi medya insanı , kardeşi vardır mahmut süper hatunlarla gezer yönetmendir.
  6 -2 ... uzaklarda
 10. 9.
  kendisi hakkındaki geçmişten gelen tüm sıfatları reddettiği programdır. bir de sakkalrı keserse eniden doğmuş gibi olacaktır.
  7 ... kahroldüşmanalsanabomba
 11. ahmet hakan coşkun Başlığındaki Önemli Entry'ler