1. 1.
  Tebrikler ahmet hakan.
  Başardın.
  Artık barış akay gözaltında.
  Ne mutlu sana.

  Başka gözaltına alınmasını istediğin muhalifler varsa onları da yazmalısın.

  Not: konu ile bi ilgisi yok ama hindistandan kına ithalatına başladım. Bir alana bir bedava. Tetikçilere hepten bedava.bilinsin istedim.
  8 -5 ... eratosthenes
 2. 2.
  aydın doğan'ın muhalifçilik oynadığı zamanlarda, nişantaşı'ndan tatlı tatlı hükümete yardırmak güzeldi tabi. işler demirörenleşince, ahmet hakan da harika bir konuma gelmiş. yediği dayaktan sonra tutturduğu çizgiyi biliyorduk iyi kötü ama kuyruk sıkışınca bambaşka bir hal almış olay. üstünü iki tırtıklayınca nur topu gibi bir cem küçük meydana gelmiş.

  işin en ama en sevmediğim kısmından barış atay da bahsetmiş. bu insan tipi o kadar sinsidir ki, hedef göstermenin bile arkasında duramaz. yalandan muhalif liderlere şikayet ediyor ki, hedef göstermiş gibi olmasın. hani farklı ya diğerlerinden. ama hiç değil aslında.

  ideolojisi bir tokat yeyince değişen insanları konuşup gündemde tutmamız bile yanlış.
  13 ... kutsal cesi
 3. 3.
  bir söylem. devlet tutuklayacaksa tutuklasın gözaltına alıp bırakırsa böyle tipleri ancak kahramanlaştırıyor. tutuklayacaksan al gözaltına ki barış ın yaptığı "halkı kin ve düşmanlığa sürüklemek"

  yok aCIMAYACAKMIŞ, ağlatacakmış filan psikopat mısın bilader ? insanların canını yaktığında eline ne geçecek ? kendisi en net şekilde pkk sempatizanıdır ülke yararına olacak bir söylemine denk gelmedim.
  -3 ... selcuk cetiner 42200
 4. 4.
  barış atay' ı ne ile suçluyorlar? Birilerine yargılanacaksın demek veya affetmiyorum demek ne zamandır suç oldu?

  korkunun ecele faydası yok
  5 ... tierraylibertad