bugün

sevinmişmiş, ulan it ülkenin kendi evlatları iş bulamıyor!
işini gücünü ananı avradını da yarın suriyelilere vermesinler dikkat et.
bir klişeyle bitireceğim; böyle göte böyle yarak. ben bu makarnacıların işlerini suriye'liler yüzünden kaybettiğini gördüm, üniversitede kontenjanlarını da kaybettiğini görmek istiyorum. gerçi bu ak çomarların pek üniversite derdi olmadığı için onu da bir güzel sindirebilirler.
Keşke herşey rüya olsa bu ne aq.

Bu saatten sonra akpye oy veren herkesin linç edilmesi gerekli. Zaten bu kadar salak insanın yokluğu varlığından yararlıdır.
adamlar kendilerine kadro oluşturuyor işte. türkiye de türkler etkisini kırmaya çalışıyorlar. şu sınavsız üniversiteye gireceklerin büyük çoğunluğu iibf ye gidecek bundan eminim. uluslararası ilişkiler bölümünde ki arkadaşlara allah sabır versin.
Üniversiteyi yıllar önce bitirdiğimden, bunlara oy vermediğimden halde üzüldüm lan, bunlara oy verenler adına ben üzüldüm. Adam iki yıllık kalorifer ateşçiliği bölümünü kazanınca takla atıyor, bu piç suriyeliler gelip gençlerimizin kontenjanlarını sınavsız dolduracak, sıkılmadan bir de bunu ballandıra ballandıra anlatan bir başbakanımız var. Yuh mk. bizim insanımız bu kadar mı vurdumduymaz oldu. Çalıyor ama çalışıyor ne yapalım diyerek bunları savunanlar şimdi kendi evladı yerine gelip suriyeli üniversiteye alınınca bakalım ne diyecek. Aslında okula tüm gençler sınavsız alınsa da çözüm değil çünkü okul bitince okuduğu bölümle ilgili iş imkanları kısıtlı. Böyle olunca da işveren bilgisayar mühendisine 1500 tl maaş veriyor. Olacak iş değil.
avrupa da böyle bir açıklama olsa yer yerinden oynardı. ama müstehak bu akitlere. ama akit olmayanlara yazık oluyor işte....
herhangi bir skandala benzemeyen seküler beyin travması.
Bir kaşık suda boğmak istemektir. Lan ayranın yok senin içmeye be. Biz öderiz senin rahatın iyi nasıl olsa, oturun saraylarınızda.
Hergün yenilerini yapmaktadır. Alışık olunan durum. Seçime az kalması tv yi parçalamamam için tek neden
Şehide denilen kelleler, üç beş mehmetler, ananıda al gitler, askerinin başına çuval geçirenlerin sağsalim ülkelerine dönemeleri için dualar, pkk ile görüşen namussuzdur deyip görüştüklerini açıklamalar, kanser hastasına dilenci muamelesi yapmalar, biz masumun yani yezidin tarafındayızlar ve daha nice kepazelikler bir allah demekle, şehir şehir elde kuranı, dini ticari hale getirmekle unutulur gider, biz daha neleri unuttuk, bunuda unuturuz. Ne de olsa montaj bu dedikleri zaman herkes inanıyor, bununda üstünü kapatırlar ya da çoğu zaman sırıtarak söylerler, bu milleti aptal yerine koymaya devam ederler.
video sahtedir. bunun için de yorum kısmını kapatmışlar.
sahte bir videodur.
allah ırkçılık yapanı sevmez diye hutbe okutup, arap ırkçılığı yapanların skandal açıklamasıdır.

bir tarafta türk çocuğu eşşek gibi ömrünün yarısını ünivesite sınavına hazırlanmakla geçirirken, diğer yanda sınavsız üniversiteye girecek suriyeliler.

ulan ses davutoğlu, dudak hareketi tutuyor, neresi sahte? al yandaş gazeten ne diyor okuma-yazman vardır herhalde.

http://www.sabah.com.tr/e...teye-sinavsiz-girme-hakki
http://www.hurriyet.com.tr/egitim/24986375.asp

http://www.izlesene.com/v...navsiz-universite/7628253
kimse kusura bakmasın da yaşanan ölümlerden, o aptal dış politikasının sorumlu tutulması gereken ilk kişidir. bu herif gördüğüm en beceriksiz hariciyecidir son 200 yılda.

bir sürü aptal saptal ülkelerle vizeyi kaldırıp bunu marifet sanan da bu şahıstır, neo-osmanlıcılık politikasını teoride yaratıp pratikte de uzun'a gazı veren de budur.

2008'de bu göreve geldiğinden beri ülkenin içine düşmediği bela kalmadı. son saldırı da bunun o manyak politikasının sonucudur.

birşeyler daha derdim de kurallar var..neyse.