1. 1.
    türkiye vatandaşı olmanın eziklik olduğunu gösteren açıklamadır. eziğiz lan resmen. önüne gelen bize dayıyor.
    13 -1 ... asal acilar
  2. 2.
    insanı kahreder , biz senelerce yırtalım gelsin suriyeli, sınavsız , elim ayağım titriyor yazıklar olsun herşeye.
    7 ... benimannembirmelek
  3. 3.
    akp için skandal diye birşey yoktur, az ayran vardır.
    15 -2 ... inmyopinion
  4. 4.
    --spoiler--

hatta bugün iş adamlarıyla görüştüm. şimdi suriyelilere çalışma iznir vericez.''

--spoiler--

en çok bu kısmını sevdim helal olsun sonunda gerçekleşti.

çalışsın Suriyeli kardeşlerimiz.. haklarıdır..
    5 -16 ... atechso
  5. 5.
    abi şu pişkinliğe bakar mısınız? ne de güzel pişkin pişkin anlatıyor. ulan kör müsünüz amk hala bunları savunup oy veriyorsunuz! aklım almıyor yemin ederim zoruma gidiyor ya. biz hayatımızı adıyoruz resmen adam gibi bir bölüm okuyalım da hayatımız kurtulsun diye, amına kodumun piçleri de gelip hem memleketin havasını, sokaklarını, ekonomisini bozuyor hem de kalem bile tutmadan üniversite okuyorlar. ulan hakkım haram olsun hepinize be!

ülkenin parsel parsel satıldığının bir diğer kanıtıdır.
    19 -1 ... nick surnick
  6. 6.
    Olsun adam namaz kiliyor.
    9 -2 ... inzaghigi
  7. 7.
    Bizim burada canımız çıkıyor istediğimiz bölüme gidebilmek için birçok insan sinir hastası oldu bu embesil sistem yüzünden. insanı insan yapan vicdanıdır böyle bir şey söyleyen insanın vicdanı olduğunu düşünmüyorum. Artık gerçekten yeter.Yoruldum,yorulduk.
    2 ... afkurma
  8. 8.
    ülkenin anasını balkanlardan gelen soğuk hava dalgasını arkalarına alarak rövaşata çekerek sikiyorlar.

Ne diyelim..
    8 -1 ... wilder wein
  9. 9.
    Eğer oğlu sınavla üniversiteye hazırlanan ve oyunu hâlâ akp ye verecek insan varsa bu ülke insanı bitmiştir. Neyse seçime daha çok var millet unutur. Keşke bu açıklama 5 haziran 2015 te yapılsaydı.
    4 -1 ... ataturk gibiyim
  10. 10.
    Eşek gibi sınavlara çalış, zar zor kazan. Üstelik kazananların yalnızca %20 lik kısmı istediği yere gidebilirken bu nasıl bir ayrımcılıktır. Bizler kendi şehrimizde bile okuyamazken suriyelilerde kim oluyor! Ayrıca bizler sadece sorulara karşı da yarışmadık.
    Bkz: http://www.hurriyet.com.tr/egitim/28671857.asp

Sonra biri çıkıp üniversiterimize suriyeliler girebilir desin. Kusura bakmada dostum kahveye arkadaşını mı davet ediyorsun?

iş bulma konusuna zaten girmiyorum.
    3 ... 0sem8