bugün

türkiye vatandaşı olmanın eziklik olduğunu gösteren açıklamadır. eziğiz lan resmen. önüne gelen bize dayıyor.
insanı kahreder , biz senelerce yırtalım gelsin suriyeli, sınavsız , elim ayağım titriyor yazıklar olsun herşeye.
akp için skandal diye birşey yoktur, az ayran vardır.
abi şu pişkinliğe bakar mısınız? ne de güzel pişkin pişkin anlatıyor. ulan kör müsünüz amk hala bunları savunup oy veriyorsunuz! aklım almıyor yemin ederim zoruma gidiyor ya. biz hayatımızı adıyoruz resmen adam gibi bir bölüm okuyalım da hayatımız kurtulsun diye, amına kodumun piçleri de gelip hem memleketin havasını, sokaklarını, ekonomisini bozuyor hem de kalem bile tutmadan üniversite okuyorlar. ulan hakkım haram olsun hepinize be!

ülkenin parsel parsel satıldığının bir diğer kanıtıdır.
Olsun adam namaz kiliyor.
Bizim burada canımız çıkıyor istediğimiz bölüme gidebilmek için birçok insan sinir hastası oldu bu embesil sistem yüzünden. insanı insan yapan vicdanıdır böyle bir şey söyleyen insanın vicdanı olduğunu düşünmüyorum. Artık gerçekten yeter.Yoruldum,yorulduk.
ülkenin anasını balkanlardan gelen soğuk hava dalgasını arkalarına alarak rövaşata çekerek sikiyorlar.

Ne diyelim..
Eğer oğlu sınavla üniversiteye hazırlanan ve oyunu hâlâ akp ye verecek insan varsa bu ülke insanı bitmiştir. Neyse seçime daha çok var millet unutur. Keşke bu açıklama 5 haziran 2015 te yapılsaydı.
Eşek gibi sınavlara çalış, zar zor kazan. Üstelik kazananların yalnızca %20 lik kısmı istediği yere gidebilirken bu nasıl bir ayrımcılıktır. Bizler kendi şehrimizde bile okuyamazken suriyelilerde kim oluyor! Ayrıca bizler sadece sorulara karşı da yarışmadık.
Bkz: http://www.hurriyet.com.tr/egitim/28671857.asp

Sonra biri çıkıp üniversiterimize suriyeliler girebilir desin. Kusura bakmada dostum kahveye arkadaşını mı davet ediyorsun?

iş bulma konusuna zaten girmiyorum.
akp zamanında olmuştur ama olsun dinsiz olacağına hırsız olsun değil mi sevgili gö* kılları
olmayan beyninizi sizin.
Yakında suriyeliler bizim eve gelip devlet bu evi bize verdi siktirin gidin derse şaşırmam zaten. En iyisi yol yakınken Suriye vatandaşlığına geçmek.
üniversite kapısında it gibi bırakılan akp yandaşı gençlere müstahak açıklamadır. beter olsunlar...
Facebook'ta akp yalakası sayfalarda paylaştığınızda koyunların bön bön baktıkları açıklama.

Kafaları basmadı, devreleri yandı adamların; yalamaya programlanmış dilleri aksi yönde dönemedi bir türlü.
Aynı açıklama başka ülkede olsaydı o makamı rüyasında görürdü bu açıklamayı yapan. Her kurumu ellerine geçirdikleri için yapabilecekleri herşeyi gerçekleştiriyorlar.
Kpss kopya skandalları sebebiyle sınava küstük. Devlet memurluğundan vazgeçtik, özel sektöre talim ettik. Köle olduk.

Bu açıklamayla da üniversite sınavlarından da vazgeçeceğiz galiba. Artık müstakbel çocukları yurtdışına mı göndeririz, evde kendimiz mi eğitiriz bilemiyorum.
Şaka gibi bir açıklamadır. Kendi vatandaşının elin suriyelisi kadar değeri yok mu be? O kör gözleriniz ne zaman açılacak, ne zaman o uyuşmuş beyinleriniz gerçekleri görecek çok merak ediyorum. yazıklar olsun size de size oy verenlere de.
allah kitap diyerek ülkenin ne güzel yöneteceğini göstermiş açıklamadır. adamlar müslüman olsun. canları sağ olsun.
babanızın malı dimi ülke ulan monopoly gibi oynuyorsunuz her yeriyle yatacak yeriniz yok şeytanın müridleri !
çok merak ediyorum ya bizim kadar aptal bir millet daha varmı.
trajikomik bile olmayan hadise. bildiğin ağır trajedi.

(bkz: yeni türkiye)
her gün bir akp rezelati. lan mecaz falan değil cidden her gün bir rezalete imza atıyorlar lan.
Aq ülkenin ırzına geçtiniz. Yeter ulan yeter. Bizler bunlar için mi çalıştık çabaladık sınavlara girdik hayatimizin en değerli zamanlarinda calistik. Bunlar olsun diye mi halen bunlara oy verecekseniz siktirin gidin bu ülkeden.
AKP'nin hepten balatayı sıyırdığını gösteren açıklamalardır.
akla necip fazıl nam namussuzun şu dizesini getirmiştir "Öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya!"...

ne ki yobazlara göre kendileri öz yurtlarında paryaydılar... osmanlı döneminde köpek kadar değer verilmeyecek düşük gelirli ailelerin çocukları, cumhuriyetin imkanları, cumhuriyetinin burslarıyla okudular. bunlar arasından vatana millete faydalı insanlar çıktığı gibi, devletin bursunu paris batakhanelerinde yiyen hayvanlar da çıktı. hain ve alçak oldukları için mamaları tükenince yobazlara yanaşmak için böyle dizeler uydurdular.

işte görüyoruz kimlerin öz yurdunda garip, öz yurdunda parya durumuna düşürüldüğünü...

suriyelilere yapılan kıyaklar bir şey mi? işte birileri elektrik çalarken, namuslu insanlar harcadıkları elektriğin parasının yanısıra, hırsızların çaldığını da ödemek zorunda bırakılıyor. üstelik yasa çıkarılarak şikayet etmeleri de önleniyor.
skandal falan değildir.

bir hırka bir lokma felsefesini hayat biçimi yapmış bir halk için suriyelilere yapılan kayırma kimseyi ilgilendirmez. dinen caiz değildir. karnınız doyuyor ya daha ne istiyorsunuz allahsızlar. devletlünüz size bunu layık gördüyse eşşek gibi uyacaksınız. hayır uymasanız ne yapabileceksiniz. adamlar halkın desteğini almış arkasına. sen de halksan halklığını bilip, oturacaksın.

burada olan akp'ye oy vermemiş gençlere oluyor, onlar da artık bi zahmet koyun gütmeyi öğrenip, bunların tepesine binsin.