bugün

muhtemelen akp çizgisinde olacak mili muhafazakar çizgide bir parti olacaktır. akp'nin alternatifi olacak akp ve erdoğan'a küsen muhaliflerin yeni buluşma adresi olacaktır diye düşünüyorum. iktidara gelebilir mi? sanmam.
eğer 23 haziran seçimlerinden önce kurarsa istanbul belediye seçimlerindeki oy oranını belki minnacık değiştirebilir.

kuracaksan kur be adam.

not: zihinsel olarak akp den kopuşlar yaşanacaktır. belediye seçimine de yansicaktır.
parti kurulursa sağ kesimin oylarını alır gider.
Ne olursa olsun erdoğanın kendine çeki düzen vermesi için bile desteklenmesi gerekendir.
ilk seçimde alacağı oy oranını söylüyorum; yüzde 1. ahmet davutoğlu kim arkadaşlar allah aşkına ümitlendiğiniz kişilere bakın ya. bu adam türkiye'nin dış politikada ve suriye'de çamura saplanmasının baş sorumlusudur.
akp yi bölecek her parti bizim dostumuzdur evet.
açılışta maklube dağıtacağını düşündüğüm parti.
iktidar hedefi olmayan partidir. burada amaç akp'yi hafif topçu ateşiyle yıpratmak. esas süpürme harekatını babacan yapacak.
gram sevmem ama bu baştaki bok kafalılara yapılacak iyi bir oluşum.
Akp den ne kadar oy calarsa o kadar iyidir.
yüzde 1.5 alırsa şükretsin.
Yapım aşamasında bulunan partidir. Rahatlıkla söylenilebilir; davutoğlu’nun ne lobisi vardır ne siyasi karizması. Büyük vurgun babacan ve gül de...
Bir zamanlar davutoğluna oy veren resmini profil yapanlar şimdi aleyhinde atıp fetöcü diyorlar çok ikiyüzlüce. O gün mü yalandınız bugün mü yalansınız. Ama kesin birşey var yalansınız
Akp'nin içinden çok sınırlı sayıda akademisyeni safına katacaktır. %2 dahi alabileceğini sanmıyorum. Parti içindeki ayrışmayı hızlandırdığı gerçeği dışında hiç bir faydası yoktur. Davutoğlu tırmalayacak, Babacan yumruk atacaktır. Sonuçlarını hep beraber göreceğiz.
Kuracagi partinin ismi belli olmus, kep.

Küçük enişte partisi.
Akp'nin türkiye aşığı kesiminin kurduğu parti.
Bir bakanlık verirler vazgeçer rahat olun, denendi çalışıyor.

Numan ile sülo canlı örnekleri.