1. 1.
  yanlız kurt şarkısıyla piyasaya çıkmıştır. daha sonra kanal d de avcı adlı dizide oynamıştır. seçimden önce mhp ye şarkı yapmıştır.

  Oyunculuk ve ses sanatçiliginin yani sira kitap da yazan Ahmet Safak, su siralar Tarihi Roman ve Sanatin ABC si adli iki kitap üzerinde çalisiyor. Mesaj kaygisi olmayan insanlarin sürekli gündemde tutulmasindan sikayet eden Yalniz kurt Safak, sunlari söylüyor: Müzik piyasasinda adaletsizlik çok fazla. Ancak son sözü her zaman halk söyler. Örnegin Simdi adli yeni albümüm promosyon destegi olmadan piyasaya çikar çikmaz 30 bin satti. Halkin bana gösterdigi ilgiden çok memnunum. Yakinda anonim sarkilardan olusan Safak Türküleri adli yeni bir albüm daha çikaracagim.
  9 -3 ... palta
 2. 2.
  anadoluda terminatör olarak anılan konserini, izleyenlerin hayret ettiği ve nefesini tutup izlediği, her albümünde beş veya altı tane 50 yıl sonrada dinlenecek eserler bırakan ve gerçek sanatçı kimliğine sahip yaratıcı insan.
  12 -3 ... tctakip
 3. 3.
  akçay festivalinde çok sık sahne alan ve yaz kış balıkesir' in edremit ilçesinde, cumhuriyet lokantasında görülebilecek şahsiyet.
  8 ... legend of the stranger
 4. 4.
  sarıkamış isimli türküyü çok güzel seslendiren üstad.
  7 -1 ... ofkeli kalabalik
 5. 5.
  ahmet kaya ekolünden gelen çok kötü şarkılar sahibi müzisyenimsi insan.
  3 -19 ... bahtsiz medeni
 6. 6.
  gesi bağları, sarıkamış isimli türküleri harika yorumlamış; bu aşkı öldüremezsin, yalnız kurt, sevdalı şehit, kan uykusu gibi iyi şarkılar yapmış müzisyen.
  7 -1 ... yhunuss
 7. 7.
  sesiyle,konserlerinde performansıyla hayran olacağınız türkiye de az rastalanan sanatcılardan bir tanesi...
  4 ... kalbimdeki kelebekler
 8. 8.
  kiziroğlu adlı parçayı Yolların Sonu albümünde yorumlamış sanatçı.

  http://www.ulkuocaklari.o...;UO=SarkiDinle&ID=791
  5 ... whippersnapper
 9. 9.
  göğüsleri olan insan.

  ahmet şafak
  4 -8 ... patria o muerte
 10. 10.
  ülkücü müzisyen efendi ve delikanlı adamdır.
  9 -1 ... tommy190