1. 1.
  eski hakem.eski telegol yorumcusu.doktor.
  11 -2 ... televizyonçocuğu
 2. 2.
  türkiye de yetişen en başarılı hakem. yorumculuğu için pek bir şey diyemeyeceğim, izlemem.
  6 -2 ... anthrax
 3. 3.
  erman toroğlu yla birlikte ekranların vazgeçilmez iki hakeminden biri.sürekli birilerine ayar verme peşinde olan şahıs.babası olmak istemezdim.
  12 ... disco inferno
 4. 4.
  telegol deki konuşmaları ve yorumları yüzünden vücuduna 5 kurşun girmiş ama yağlardan vücuduna ulaşamamıştır(ciddiyim). bir de fazla kilo sağlığa zararlı derler.
  14 ... televizyonçocuğu
 5. 5.
  zannedildiği gibi artık telegol programında değil atv de pazartesi akşamları 00:05 te yayınlanan santra adlı gereksiz programda yorumlarına devam etmektedir. telegol de çıktığı sıralarda ali şen le olan diyaloğu unutulmayanlar arasındadır:

  a.ş: benim sayemde oralarda oturuyorsun!
  a.ç: sen de ali şensen beni bu programdan aldırırsın!

  ertesi hafta ahmet çakarın koltuğu boştur.
  20 ... don kişot
 6. 6.
  alex ile ilgili en gerçekçi yorumu yapan kişilerden birisidir gürcan bilgiç alex e yıldız diyince dedi ki '' alex e yıldız demeyin tüylerim diken diken oluyor''
  sayın çakar bir dehadır
  8 -3 ... kemp_40
 7. 7.
  santra adlı programda kazım kanat adlı insana her daim ayar veren, eski hakem. yorum yaparken fazla detaya indiği için bazen saçmalayabiliyo ve hatta o da bunun farkına varıp hemen konuyu değiştiriyo ince zakasıyla ama genelde iyi tespitleri vardır.
  9 -1 ... redwinemania
 8. 8.
  yüzyılın gafı olan ali sami alkış-turgay şeren diyaloguna canlı olarak şahitlik etmiş tartışmasız turkiye'nin en kariyerli hakemi. yazar + tv sporyorumcu
  7 -1 ... kemp_40
 9. 9.
  her ne kadar verdigi ayarlarla,konusmasiyla yeri geldi mi milleti yardirsa da,yeri geldi mi sacmalama konusunda super taktikler verse de,belki de turkiye'nin uluslararasi arena da yetistirdigi en buyuk hakem...
  gittigi her programda matematiksel ayarlar verip,katildigi programlarda listesini pek bir kabartmistir,ayar vermedigi adam kalmamistir,ancak hincal uluc'la ya da erman toroglu gibi dili uzun das.akli adamlarla,kafa kafaya gidebilecek bir yapisi vardir..ancak telegol'de yorumcu olarak Fatih Terim'e ayar vermeye calismis,ayarlarin ayarlarini yiyip dumur olmus,''peki sayin Terim''gibilerinden kafasini apis arasinda muhafaza etmesini bilmistir..
  4 ... faidelibilgi
 10. 10.
  (#136337)
  2 ... ranger65
 11. ahmet çakar Başlığındaki Önemli Entry'ler