1. 1.
  amerikaya kafa tutması bakımından takdir edilmesi gereken bir siyasi liderdir.
  yoksa ahmedinejad kafasıyla bir bok olmaz. saygılarımla.
  ... bertaraf muptela
 2. 2.
  ahmedinejad dünyanın en mütevazi siyasi lideridir
  5 ... nipple
 3. 3.
  (bkz: Ne ictiysen aynindan istiyorum)

  Ahmedinejad, diger bir ismiyle adolfinejad, tam bir diktatordur. Secimlere hile karistirmis, din uzerinden politika yapan, inatciligiyla kendi halkina * ve ulkesine zarar veren bir sahistir *. 1 milyar nufuslu onlarca arap ve musluman ulkesinin bulundugu dev bolgede, cuk kadar kalan 5 milyonluk yahudi devletine killanan, onun sabah aksam yok olmasi gerektigini soyleyen ve akabinde, nukleer silah gelistirmeye calisan dini bir fasistir.

  Kimse de mutavizi edebiyati yapmasin. Essege altin semer giydirsen essek yine de essektir cunku...
  1 -7 ... bard of hell
 4. 4.
  cahil kişi söylemi.
  cahil olduğu mutteber çünkü dünya çapında genelleme yapabilecek donanıma sahip insan, zaten genelleme yapmaz.
  dünyanın en .... kişisi olmakla itham etmek demek bir insanı, o ... hakkında dünyadaki bütün kimselerin durumunu bilmeyi gerektirir.
  dünyada sayılamayacak kadar çok siyasi lider vardır malum. bu liderlerin hepsini.. hadi hepsinden geçtim bir kısmını bile tanıyan ve bilen insan ancak, ahmedinejadın dünyanın en mütevazi siyasi lideri olduğunu savunabilir. bahsettiğim gibi o kadar derin siyasi kültürü olan insan ise, bir liderin mütevazi olduğunu savunmaz.
  lider diyoruz. milyonları peşinden sürükleyecek kendi yargıları ve genel yargıların senteziyle insanları yönetecek, iz bırakacak kişi diyoruz. mütevazi adamdan siyasi danışman olur lakin liderlik için mütevazilik pek elzem bir özellik değildir.
  bendeniz hüsrev hatemi
  *
  1 ... hadibakalimkolaygelsin