bugün

Bu beyinsizler yarın bir gün eşlerini de başka erkeklerle seviştirir.
Otobüste sevişirsin medeniyet derler.
Çıplak dolaşırsın medeniyet derler.

Ancak sabah akşam millete yobaz demekle uğraşsınlar.Peki Türkiye'yi bu hale kim getirdi? tabiki Abd ve diğer ülkeler.
Oralardan fonlanıyor bunlar.

Evlilik oranları azalsın, sadece cinsellik yaşansın.Cinsellik yaşı 14'e kadar düştü.Bundan keyif mi alıyorsunuz?

parkta sahilde birlikte olan çiftler görünce harika mı diyorsunuz?

ilişkilerin cinsellikten öteye gitmemesi 2 günde bir sadece seks için sevgili yapmayı güzel bir şey mi kabul ediyorsunuz? insanlar sadece kafası şeyine çalışan boş canlılar mı?

Daha okumadan eline mesleğini almadan bir noktaya ulaşmadan tek derdi seks olan insanlar bu topluma ne verebilir bana bunu açıklayın.
Dışarda öyle tipler görünce...

Sadece...

Bana ne aq!

Diyorum.

Bu kadar.
ekseriyetle orta doğulu tiplerdir. medeni olacağım diye giyebildiği kadar açık giyinirler o eziklik psikolojisiyle ya da benzer şeyleri sırf o kendisini medeniyete dayatma psikolojisiyle yaparlar canları istediğinden değil öyle şartlandırılmışlardır, hiç kusura bakmayın. bu tip hareketleri isviçreye baktığınızda göremezsiniz gayet mütevazi takılırlar sokakta veya kanada da aynı şekilde insanlar eşofmanla dolaşır bizimkilere çok özensiz gelirler ancak onların bu tip kendilerini zorla medeniyete dayatmaya çalışma ezikliği yok. 8 farklı ülkeden insanlarla birlikte yaşadım türkler kadar komplekslisine rastlamadım.
14 yasinda seviseni ahlaksiz sayip, 9 yasinda sevisenin yoluna kul kole olmak. Enteresan.
beyni bilime basmayan ancak toplumsal etiğe de karşı olan kimselerin medeniyet algısıdır.
ne arap kültürü islamiyet, ne ahlaksızlık medeniyettir.
"Arap kültürünü islamiyet sanmak, Avrupa kültürünü medeniyet sanmak aynı hatadır."
Muhsin Yazıcıoğlu.
gözümde ahlak ahlak diye ağlayan kişiyle aynıdır. hatta daha iyidir. çünkü en azından bize zararları yok.
evlilik olmadan cinsellik yaşamayı doğru ya da yanlış olarak kabul edebilirsin ama bunu başkalarına da dayatmaya çalışmadan yapmalısın. o zaman medeni olursun işte. medeni olmaktan kastım sağlıklı bir psikolojiye sahip olmak yani.
insanların yaptıkları şeyleri bir kalıp içine sokup dert yaratmanız her şeyden önce size zarar verir.
Ahlak denince aklıma ilk ve tek bacak arası gelen tipler kadar mal olan tip.

Eşinin giyim tarzına karışmayan tiple eşinin istediği bir başka kişiyle ilişkiye girmesinde sakınca görmeyen tip aynı değildir,
Giyime karışmamak gavatlık değildir.
Ama başı açmayı ahlaksızlık olarak görüp rüşveti, torpili, yalanı ahlasızlıktan saymayan alenen gavattır.
21. yüzyılda hala ahlaktan bahseden insan tartışmasız medeniyetsizdir.
(bkz: medeniyeti ahlaksızlık sanan tip) medeniyet çağdaşlık, gelişmişlik demektir.
bütün bu anlamsız başlıklar ve altındaki saçmalıklar felsefi bir ahlak kavramının neredeyse hiç kimsede bulunmamasından kaynaklanıyor.

toplumsal ahlak yoktur, bireysel ahlak vardır.

ahlak, yalnızca sahip olduğu bireyi bağlar. ahlak sahibi bir kişi, kendi görüşlerine uymuyor diye bir başkasını ahlaksızlıkla suçlayamaz.

medeniyeti kadınların, gençlerin ya da bütün insanların özgürlükleriyle bağdaştırmak aptalcadır. medeniyet insanların ahlakına ve özgürlüklerine saygı duymak ve yaşayış biçimlerine karışmamaktır.

"kim namus ve ahlâk şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu o' dur." nietzsche.
sizlerin 'ahlak' anlayışına uyup çomar olmaktansa, onların 'ahlaksızlığına' uyup medeni olurum daha iyi.