bugün

sevişen insanların, popo avuçlayan adamın resmini avatarı yapmış ve bu resimle utanmadan gelişmeler ışığını yakmış moderatördür. %90'ı müslüman olan bir ülkede bu tarz insanlar moderatörlük yapmamalıdır. ayıp denen bir şey var. edep yahu.
Benimde dikkatimi çekmiş moderatördür. Avatarını değiştirmesini tasviye eder sağlık ve mutluluklar dilerim.
ahlak topluluklar tarafından desteklense de kişisel yargıdır. ülkenin yüzde 90 müslüman olması o adamın özgürlüğünü kısıtlamaz. gösterilen bu tepkinin, tipini beğenmedim, değiştir avatarını demekten farkı yok. bu konuda çok titizseniz mesajla kendisine bildirin. sözlükte durumun ifşasına gerek yok. ahlak polisliği gibi bir mertebe de. en azından bu sözlükte. am göt meme yazanları engelleyemiyor yada tepki göstermiyorsun, modun avatarına takmışsın. olmuyor dostum.

edit: tanım belirtelim: yanlış yerde dile getirilmiş eleştiri ifadesidir.
(bkz: gerçek malzeme bu değil)
malzeme de malzemeymiş hani kütür kütür.
yazarlık onayı beklediğim moddur. görür inşallah bizi.
gördüm ve iğrendim. böyle bir insan uludağ sözlük gibi türkiyenin ikinci büyük sözlüğünde modluk yapıyor. yazık. zall'ın böyle konularda daha seçici davranması lazım. ben normalde yazmayı değil okumayı severim. o kadar tiksindirdi ki tepkimi belirtme gereği duydum.

tez zamanda modluğunun elinden alınması gerekir. bu sözlükte aile var. küçük çocuklar var. kim bilir. belki de resimdeki kendisidir kız da bir sözlük kızıdır. al sana pislik ve ifşa.
sözlüğün şeyhülkaşarlarının dikkatini çekmiştir.

aferim onadır.