1. 1.
  Genellikle bu tiplerin ahlak kavramı kadının cinsel organından başka bir şey değildir.
  Sorsan kendileri dört dörtlüktür
  Herkesin hayatına dil uzatabileceğini sanarlar ama yanılırlar.
  Ben ahlak bekçiliği yapan nerde aptal görsem ayaklarımı totolarıma vura vura kaçarım,ki bunlarla arkadaşlık yapanda var iyi sabrınız var arkadaş.
  3 ... proleterlerin manifestosu
 2. 2.
  Aslında ahlaksızın en önde gidenidirler. Milletin yaşam tarzını eleştirirler, kendileri aynısını yapınca da, “biz erkeğiz” diye üste çıkmaya çalışırlar.
  Öyle pişkin bunlar ki kafaya taktığı insanların evini bile gözetliyorlar; nereden bi açığını yakalasak diye düşünüp duruyorlar.
  isteyen istediğini giyer, isteyen istediğiyle gezer tozar, isteyen istediği zamanda evine girer çıkar bu kimseyi alakadar etmez.
  Ha bi de bu tipler dövmeli insan görünce de hemen yollu ya da ibne derler.
  it sürüleri!
  4 ... queenn of darkness
 3. 3.
  rizeli liderleri için "çaliiii ama çalışiiiii" derler...

  bunlar hırsızlığı, kamu mülkünü yağmalamayı, ağaç traşlamayı filan asla ahlaksızlık olarak anlamazlar.. ahlaksızlık bunlara göre başörtüsünün altından çıkan bir tel saçtır... namaz gılmamak, oruç tutmamaktır..

  modern türkiye'yi zaten dar ül harp olarak algılarlar, dolayısıyla kendileri gibi olmayanlara yalan söylemek mubahtır, hatta harp hilesidir..

  göçedip yerleştikleri her yer büyük bir süratle çöplüğe döner.. bütün ağaçları ve tarihi eserleri süratle yokedilir...

  küçük erkek çocuklarına fazlasıyla meraklıdırlar..
  2 ... arbutus unedo
 4. 4.
  Benimdir. Ahlak felsefesinin zihinsel evrimde önemi ve zihinsel evrimin bir sonraki aşamasının hayvani dürtülerden sıyrılıp aşk gibi sevgi gibi şeylere değer vererek ulaşabileceğimiz kavramına inanırım.

  Ha bide mini etek görünce tahrik olan ahlak bekçisi güruh var onlar zihinsel evrimi tersine işletir sadece. Karıyı görücü usulü al ne sosyal zeka ne aşk ne sevgi gelişsin sonra da ilkel cinsel dürtülerini tetikliyor diye mini etekli kadınlara garez et.
  ... uzay muhtari