bugün

sınavın iptal edilmesine sebebiyet verebilecek bir eylem zira 400.001 yıldır fulleyen olmadı. hadi itiraf edin haybeden istatistik uydurduğumu hiç anlamadınız dimi çünkü uydurduğum belli olmasın diye küsüratlı uydurdum böylede zeki bi insanım işte..ayrıca cemaat soruları önceden biliyormuş ilgilenenler için söyleyeyim dedim...

(bkz: ygs 2011) (bkz: kpss 2010)
zordur. barajı aşmak garantidir ama o da yetmez. cennetin taban puanını baya yüksek yapmışlar. cehennem de zaten aöf gibi, gelen giden giriyor.
cübbeli ahmet hoca ya göre insanların genellikle sorgu esnasında ilk başlarda israrla deneyeceği ancak hiç ummadıkları şekilde yaptıkları şahitler eliyle ispatlanınca vazgeçecekleri sorgunun sonlarına doğru herşeyi kabullenerek insaf isteyecekleri durumdur.

kendisi meali şöyle bir örnek te verdi, adama zina yaptın mı denecek, yok asla vs derken orada bir yatak belirecek hatuna tüm gece benim üstümde pompaladın diye şahitlik yapar gibi ifade verecekmiş.
zannedersem kaçış yok, bir süre sonra bülbül gibi belki de sorulmadan öteceğiz akabinde cennet için yalvaracağız sonucu çıkıyor.
arkadaşlarınızın size şakirt şeklinde lakap takmalarına neden olacaktır.
güncel Önemli Başlıklar