bugün

Ahiret diye akepe genclik kollarina gitmiş bir gafilin sözüdür.
insanlari iyice aptal yerine koyup , din ustunden siyaset yapmanin daniskasi . insan sizin gibi seref yoksunu pislikler yuzunden dininden sogur .
Madem öte tarafa gidip gelebilme yetin var birde konuşacak kadar kalabiliyorsun mesihliğini ilan et hala seçim oy yemeyelim birbirimizi jesus.
Beyin kanaması sonucu sarf edilen sözdür.
(bkz: bonzaiye hayır)
insanları kandırmak, oy toplamak gibi amaçları olmayan, “ ulan bu mallar nasıl oyları pompalıyor ehuehu, dur biraz taşak geçeyim bunlarla eheehe“ mealindeki söz.
- selamün aleyküm ahiretin erenleri.

+ aleyküm selam dünya'nın götverenleri !
amk ya. ne insanlarla yaşıyoruz. nasıl bir gotverensiniz siz vatanı milleti ne de guzel satiyorsunuz bu adamları yalayarak.

laf söylemek bir işe yaramıyor sizin bu minicik beyninize.

silinene kadar bir kac kisi okur umarim.
"ahirete gittim geldim nasıl güzel oralar anlatamam duble yollar 4. havalimaı 5. köprü, uzay mekiği var. Çok ilerletmiş tayyip orayı. Amerikayı bile geçmişiz düşünün. burayı da öyle yapacakmış oyunuzu bu mehterem insana verin. Kafadan +500 sevap point de Allahtan." diye devam etmesi gereken yal-AK-a beyanı.
yok artıktır. hadi canımdır.
bu adamların uyuşturucu kullandığına dair hipotezimi çürüten söylem. (bkz: oğlum uyuşturucunun böyle kafası yok!)
(bkz: rabbime sordum cleveland dedi)

Kafa aynı kafa.
ülkenin şu anda ki seviyesine bakar mısınız? yazık.

türk vatandaşı yapılan suriyelilerde yetmiyor demekki, bu yollara başvurmuşlar.
adam yol yapıyor abi var mı ötesi? hem nasıl bir mendebursa ahirette bile kabul görmemiş geri iteklemişler dünyaya bunun dediğine inanmamızı beklemeyin.
yalan beyanıdır. eğer gitseydi, ahirete gittim geldim orada tayyip i zebaniler bekliyor demesi gerekirdi.
bonzai kafasıdır.
ahirete inanmayan kemalistlerin tepkisini çekmiş olaydır.ayrıca müftü karısı videosundna farkı olamayandır.
söyleyen bonzai baronudur.

edit: Ahirete inanıyorum. kemalist değilim.
bu kafanın tarifi yoktur.
güldüren söylemdir. söyleyen kişi ya delidir ya da bonzaiyi fazla kaçırmıştır.
musa ile isanın ihtilafa düştüğünü gördüm. Musa ekmel bey dedi. Zira yahova israillilere gökten ekmek indirmişti. Ekmel de ekmek vadediyor halka.
isa tayyip dedi. Zira tayyip ruhban okullarını açarak hristiyanlığa kıyak geçiyor.
ibrahim araya girdi ve: ''ikisininde koy götüne'' dedi ve konu kapandı.
Oda tv haberi paylaşıp inanmamızı bekleyen beyinlerin komik beyanıdır.

Bu gazete ki fuhuşta yakalanan bdp li başkanı ak partili diye göstermiştir.

(bkz: photoshop ile haber yapan gazete)

(#20468068)
8 ay sonra okuduğum haber. bak bak lafa bak, diğer tarafa gitmiş, kendisini ziyarete gelen sevenlerinden dolayı gitmekten vazgeçmiş. adam bug bulmuş.

bu arada kafa yanmış.
adam biraz (haddini aşarak) espri yapayım demiş.
besbelli ki %73 le seçim kazanmış başkanın ötelerden haberler getirmeye ihtiyacı yoktur, karadeniz insanı neşeyi sever.
20 gün yoğun bakımda kalmış birisi için hele de karadenizli ise sikintu yok.

seçim öncesi muhalefet güruhuna yine elde oynanıp oynanıp patlayacak bir balon çıktı. ehehe...
tam bir akpli beyanıdır. 100 km'den anlaşılır.