bugün

on beş yeni üniversite kurulması kanununa atfen kırşehir de kurulan üniversite..
logo yarışması düzenleyen, kurulma aşamasındaki üniversite. (son teslim tarihi 12 ocak 2007)
(bkz: ahi evran)
web sitesi: http://www.ahievran.edu.tr/
dün PDR bölümünü kazandığımı öğrendiğim üniversitedir.
küçük şirin ve tekrar küçük bi üniversitedir.
Adana gibi bi şehirden Kırşehire...
Allah yardımcım olsun..
sınıf öğretmenliği bölümüne uludağ sözlükten bir yazar kazanan (bkz: ben) üniversite. *
istanbul-ankara-izmir-bursa gibi kentlerdeki birçok liseden daha küçük ve daha kısıtlı imkanlara sahip üniversite.

ne gerek var la?
logosu böyledir;

görsel
Üniversitenin mevcut 5 fakültesi, 3 enstitüsü, 5 Meslek Yüksek Okulu, 3 Yüksek Okulu ve 3 Araştırma Merkezi bulunmaktadır.
(bkz: ahilik)
4 Sene Sonunda Ahi Evran Üniversitesinin Tabiri;

'' Belirli Zekâ Düzeyinde Ki Bireylerin Ecel Terleri Dökerek Kazandıkları, Üstün Başarı Sağlayarak Üniversite Öğrenimi Boyunca Kendi Çabalarıyla Bitirdikleri. , Bilim Ve Akademik Anlamda Üst Düzey Bilgi Sahibi Hocaların Öğrencilere Eğitim, Öğretim Ve Hayat Tecrübesi Kazandırmak için Yol Gösterdikleri Kurumdur ''

Öyle Değil işte…

— Zekâ Seviyesine Hiiç Gerek Yok Yalakalık Yapmayı Bil Yeter.

— Bazılarının Acaba Hocanın Neresinden Yalasam Diye Düşünerek Geçirdiği Ve Uyguladığı Ancak Yüzüne Vurduğunda Kimsenin Yalakalık Yapmadığı.

—Savunduğun Siyasi Görüş Yâda ideoloji Hakkın Da Hiç Bi Bok Bilmediği Halde Bazılarını Satarak Hocalara Yaranmak için Ölümüne savunur gibi yaparak hocaya yalakalık yapanın olduğu

— Siyaset adı altında bazı hocaların bazı öğrencilere gaz verdiği ve el altından fiili eylemlerden bulunmalarını istediği! Ancak ‘’ hoca yapacaksak beraber yapalım dendiğinde ‘’ Aman evladım yapmayın öyle şeyler ‘’ diyerek kendi memuriyetlerini yakmak istemeyen hocaların bulunduğu!

— Gece Vakitlerinde Hocaların Telefonla Aranıp Not Yada Derslerin Değiştirildiği,

— Bütün Öğrencilerin Ve Bi Kısım Hocaların Ağzında '' Adalet - Hak - Hukuk '' Eksik Olmayıp Kendilerini Sempatik Gösterme Çabaları Sonucunda Adalet, hak ve hukukun sadece söylendiğinde gerçekleştiğini zannedenlerin olduğu!

— Damdan düşer gibi hoca olunan ama dağı taşı tırmalayıp bi halt oldurulmayan HOCALARIN bulunduğu!

— '' Acaba Hangi Bayan Öğrencimi Ayarlasam ‘’ Diye Eli Uçkurunda Gezen Çok Başarılı (!) halvet düşkünü Akademisyenlerin olduğu (!)

— Sırf siyasi görüş uğruna, kendi fikirleri ve düşünceleri yüzünden nice gerçek bilim insanlarına mobbing uygulandığı! ( bakale bakk bakk mobbingide biliyo ya lann )

— Girdiğin Bazı Sınavda Kâğıdının Okunmayacağını Bile Bile Çalışıldığı ve En Düşük Notun alındığı!

— Gerektiğinde sırf gıcık olunan öğrenciye sınavda düşük notun verildiği ve ‘’ AMANN dilekçe verir, şikâyet eder ‘’ korkusu ile öğrencinin sınav kâğıtlarının değiştirildiği!

— Hiç Sınava Girmeden Sınavı geçenlerin olduğu!

— Peşinden koşan yalakaların derse gelmeyip AA ile geçtiği haktan hukuktan ayrılmayan bilim insanı olduğunu zanneden kişilerin bulunduğu!

— Selam Vermeyen Kişilerin Sınav Zamanı Selam Verdiği!

— Hiç Bir Şey Bilmeyen Hiç, Bir Şeyden Anlamayan Ve Egosu Kız Öğrenciler Yanındayken Tavan Yapan Kişilerin hoca olduğu!

— Öğrencinin bi sıkıntı olduğu zaman , yol gösteren aradığı zaman hoca olacak şahsiyetlere sıkıntılarını belirttiğinde sırf
elini taşın altına koymamak yada kendilerine bi zarar gelmesin diye oturduğu koltuğun sıcaklığından götünü kaldırmayan insancıkların olduğu !

— Ve son olarak kendini bi halt zannedip sırf öğrenci gördüğü zaman atarlanan görüldüğünde bi kamyon sopa atılması gerekilen, Sapık saçma düşünceleri savunan ve öğrencilere bu düşünceyi aşılamaya çalışan, umursanmadığını anladığında öğrencileri bırakan! Neyi düşündüğünü, kimi savunduğunu bilmeyen ve bunu islam ile kuran ile bağdaştıran cahillerin eğitim verdiği kurumdur üniversite

— Tabi Benim Bu Anlattıklarımı Kimse Yapmadı (!) Bu Dediklerim Zaten Bizim Ülkede Hiç Olmadı Ondan Raaad Ol SEN (!) HiiiÇ olmadı !!

— Kısacası olması gerekenlerin olmadığı, fakat her şeyin olduğu ‘’ kurum ‘’ cuk! Üniversite

— Her Ne Kadar Bu Kadar Şeye Rağmen Değer Verdiğin, GARDAŞ Dediğin, Hocamm Dediğin Gerçekten Sana Yol Gösteren insanlarda Yok Değil Hani!

Aklınız varsa Ahi Evran Üniversitesine gitmeyin olm
Almanca eğitimi verdiğini düşündüğüm Üniversite. Bildiğim kadarıyla Kırşehirin yarısı almancı.
Türkiyede mi lan bu üniversite.
bunun rektörü odtüyü falan eleştiriyor çok gülüyorum.
bizim lise gibi binası aynı.
güncel Önemli Başlıklar