bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    içerken masa arkadaşı olarak sözlük kullanan yazar cümlesi."sözlüğün dili olsa da söylese neler çektiğimi."diye devam eder.
    ... erdem andac
  2. 2.
    (bkz: çok yalnızım be sözlük)
    ... pulp fiction
  3. 3.
    sözlükle içli dışlı olmuş yazarın haykırışıdır. var ya dilin olsa da sen anlatsan ben dinlesem, ben anlatsam sen dinlesen diye devam eder**
    1 ... gonulcelen
  4. 4.
    (bkz: ayni anda ayni entry i giren yazarlar)
    1 ... salca
  5. 5.
    sözlükten başka derdini, sitemini paylaşacak kimsesi olmayan yazar cümlesi.
    -1 ... necrone
  6. 6.
    her şeyi anlatmaya baslamak için güzel bir giriş cümlesi.

ah ulan be sözlük, şu yazıyı yazarken bile hala aşkın kimyasal bir olay olduğu gerçeğiyle avutmaya çalışıyorum kendimi. bu yüzden hep uzak durdum. uzak durdukça o bana yakınlaştı. sonra bir gün bıktı sandım. günlerce aramadı, sormadı, yazmadı. ve ben unutmaya başladım. her an aklimda değildi artık. yavaş yavaş düzelecekti biliyodum. günler sonra sitem niteliğinde bir mesaj attı. her şey yeniden başladı sonra.

bu yazıyı yazarken bile konuşuyorduk. ben her zamanki gibi klasik, uyuyacağım, yalanını söylediğim için şimdi bitirdik konuşmayı. neden bu yalanı söylüyorsun derseniz, dayanamıyorum derim. havalı görünüyor diye düşünerekten başladığım sigaranın gerizekalılığın zirvesi olduğunu fark ediyorum gün geçtikçe. çünkü dayanamadığım her dakika bir sigara daha yakıyorum. çektiğim her dumanda ciğerlerimin gittikçe karardığını hissediyorum. heyecanlandığım zaman aldığım o hızlı soluklar, gittikçe daha sancılı, daha ıstıraplı bir hal alıyor.

söyle gitsin be kardeşim! ne diye gecenin bu saatinde kafa sikiyorsun?

söyleyemiyorum. çünkü kalıcı olmayacak. ve ben kimseyi sikindirik bir sevgililik macerası yüzünden kaybedecek değilim. o halde bu işin sonu nereye varacak diye düşünürken, bir bakmışsın bir paket sigarayı yemişsin.

e dur be sende! daha saat üç buçuk hayvan herif!

yok duramıyorum durduğumda sesi kulaklarımda yankılanıyor. beni çağırdığı buluşmalarımızda, sadece o ve ben varken attığı bakışlar, sanki van gogh tablosu misali karman çorman renklerle gözlerimin önüne geliyor. ne zaman beni çağırsa bahaneler üretmeme rağmen, ne yapıp edip beni ikna ediyor. kim bilir, belki onu sevmediğimi sanıyor, o yüzden böyle davrandığımı düşünüyordur. ah ulan be sözlük, bilmiyor ki ben onu çok sevdiğimden onunla olamıyorum!

sen hastasın oğlum, siktir git bir doktora görün.

denemedim mi sanıyorsun? devlet hastanesinin üst düzey psikiyatrları, hemmencicik depresyon teşhisi koyup anti depresan verdiğinden, bütün günümü aptal gibi geçirmekten başka hiçbir şey geçmedi elime. gittikçe kendimi daha kötü hissettim. içime ata ata buralara kadar geldim.

eee şimdi ne yapacaksın?

işte sahile inerim, evde 3 tane bira var onları alırım, bir de cem karaca, aşık veysel açarım. öyle dalarım uzaklara. napayım?
    1 -1 ... wololo
  7. 7.
    Ah be sözlük insan geceleri ayrı bi özlüyor.
    ... madwoman