bugün

O namuslu sözlük kızları namuslu atlara binip gittiler.
arz- talep meselesi olarak cevap verilebilecek isyandır.
bu bir sorudan ziyade bir sitem. 12 nesil kızların yaptıkları ahlaksızlıklar ve hafifmeşrep hareketler hepinizin gözüne batmıştır. resmen biricik, benzersiz bir kar tanesini andıran sözlük kızlarımızın adı kirlenmekte. bu 12.nesil kızlar (çoğu da fake) gerçekten çok düşüncesiz... eş cinsellere de saygım var ama bu nedir yahu! resmen bir trajedi azizim, oy gevalt!

fake kız resimleri, "ben yarraaaaaak istiyorum" tadındaki girileri ile sözlüğü kerhaneye döndürdü 12. nesil hatunlar. bir erkek olarak ben bile utanıyorum bu yeni nesil hatunların seksüel çarpıntılarından. nerede eski namuslu sözlük kızları nerede şimdiki onuncu nesil hatunlar... kalite neredeyse ekşi sözlük seviyelerine indi. aralarındaki bir avuç efendi, ağır başlı kız olsa da ne yazık ki olayı toparlıyamıyorlar.

eskiden sözlük kızlarına " yazınız çok güzel" mesajı atarken bile çekinirdi insanlar. artık direkt "ağzına iyi alır mısın kevaşe" şeklinde bir mesaj rahatça atılmakta. 12.nesil hatunlar midemi bulandırıyor... ciddi anlamda kendilerine çeki düzen versinler. yoksa sonu kötü olacak... ah eski nesil sözlük kızları... değerinizi bilemedik, affedin bizi!
Yavaşşşş yerler yaşşş yarbayim. Kayar düşer albay olursun.

Evet.
Gece kulüplerine gitmeyelim, barlara gitmeyelim aile olalım dedim gerizekalı aile olalım.