bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    en iyilerin iyisidir kendisi.

http://hurarsiv.hurriyet....ster/haber.aspx?id=296123.
    1 ... flow
  2. 2.
    muayene ücreti 500 liradır. tavsiye etmem.
    ... kaoopa
  3. 3.
    kendisi gün itibariyle ölmüştür. türkiye tarihindeki doktorlar sıralamasında en büyük hizmeti vermiş insandır. cildiye konusunda da üzerine yoktur. değerli bir insandır. gerçekten de tek kolu yoktur.
    3 ... markasiz
  4. 4.
    Samatyali hemserimiz nam-i deger iyilik timsali kolsuz agop.

Allah rahmet eylesin,.mekanin cennet olsun hocam.
    2 -3 ... atechso
  5. 5.
    Kolsuz Agop kimdir? Gerçek adı Agop Kotoğyan... Meşhur cildiyeci... Kolsuz Agop olarak biliniyor. Öyle bir hayat hikayesi var ki, filmlere taş çıkaracak türden...
    Başına gelmedik kalmaz ama o asla pes etmez.
    https://bisorubicevap.com...kimdir/kolsuz-agop-kimdir
    ... isocann
  6. 6.
    gerçek anlamda ömrü cerrahpaşa'da geçmiş; burada doğmuş, kolunu kaybettiğinde burada hayata döndürülmüş, büyük bir vefa borcu duymuş olacak ki hayatını cerrahpaşa'ya adamış ve de cerrahpaşa'da hayata gözlerini yummuş bir tıbbiye kahramanını kaybettik, kendisini bir kez daha kurtaramamanın utancını yaşadığımızı belirtip başımız sağ olsun diyorum. cenaze töreni 17 şubat cumartesi gerçekleşecek olup, fakültenin töreni ise 16 şubat cuma günü 10.00'da başhekimlik binasında yapılacaktır.
    1 ... varamir
  7. 7.
    Bu ülkeye müslümanların %99 daha fazla hizmet vermiş ermeni kökenli bir vatandaşımız. Cildiye profesörü.
    4 -4 ... shizi
  8. 8.
    üniversiteye giderken akne problemim için muayenehanesine gitmiştim.
    ücreti bir öğrenci için astronomikti ama denize düşen yılana sarılır.
    3 ay randevu sırası bekledim ama muayenehanede toplasan 10 dakika kalmadım.
    doktor bey yerinden bile kalkmadan bana 2 metre uzaktan bakarak daha önce gittiğim doktorun verdiği tetracyclin hcl adlı antibiotiği reçeteye yazdı. ben de 2 yıldır zaten o antibiyotiği devamlı kullandığımı ancak hiç fayda görmediğimi üstelik karaciğerde birikme yapmasından korktuğumu söyledim.
    bir şey olmaz diye beni azarladı.
    reçeteye 2. olarak da şu maddeyi ekledi.
    eau de rose.
    çok özel bir şey ha. bu kadar övgüyle söz edilen bir doktor olmasının kerameti olsa gerek.
    bilmeyenler için gül suyu demek.
    bu günün parasıyla 700-800 tl parayı bu fayda görmek bir yana zararlı antibiyotiği ve fransızca adıyla gül suyunu reçeteye karalaması karşılığında oraya bırakıp çıktım.

benim gözümde doktor falan değildir. bana yaptıgı şey soygundur.
    imzaladığı reçeteyi de onun iyi doktor olduğunu iddia edenlere göstermek için kanıt olarak hala saklarım.
    5 -3 ... sb has left the building
  9. 9.
    Irkçılar bu adamın bulduğu efsane formüllerden yararlanmasın, evet.
    2 -3 ... kaptanaga
  10. 10.
    türkiye'ye "afedersiniz ermeni" diyenlerden daha faydalı olmuştur.

not: ruhu şad olsun.
    5 -2 ... ataturkcu 20
kapat