1. 1.
    sevgilisini gözden çıkarmış erkektir. ilişkiyi uzatmaya lüzum yoktur.
    2 -1 ... kralice
  2. 2.
    (bkz: çok dertliyim sözlük)

Edit1: Ne eksiliyon bacım ben olsam o inci tanesi gibi göz yaşlarına kıyarmıydım hiç.

Edit2: Eksile eksile belki geri gelir erkeğin.Allam yarrabim yaa...

Edit3: Birader seni tanımıyorum ama neler yaşadığını anlamaya başladım.
    4 -6 ... abi bana yerversene
  3. 3.
    umursanmaması gereken erkek.
    3 -1 ... ismimuzundiyenickimkisaolsun
  4. 4.
    doğru davranışı gösteren erkektir: gözyaşı, akıldan yoksun talepleri olan sevgilinin bu taleplerini yerine getirmesi için sevgilisine karşı kullandığı bir kozdur, genellikle de son koz. muhtemelen, bu güzel sevgili değerli göz yaşlarını savurganca kullanmakta, daha da değerli olan aklını ise "bu gri madde ne ki" diye tarif etmektedir. bunu gören erkek göz yaşı dejavusundan sıkıldığı için duyguları sönmüş bir şekilde umursamaz hale gelir ve öyle de görünür.

böyle erkek varsa tebrik edilir.
    3 -1 ... fotokopini cektir git
  5. 5.
    ağlamayı alışkanlık haline getirmiş kızlardan biriyle birlikteyse normal karşılanabilir davranıştır.
    3 ... teknikkazma
  6. 6.
    doğruyu yapan erkektir. çünkü bir bayan ağlıyorsa; isterse kendisine pırlanta yüzük verin o ağlama durmayacaktır. en iyi çözüm ağlaması bitene dek olay yerini terketmektir. ağlama işi bittikten sonra yanına gidilmelidir.
    1 -2 ... rakimalboga
  7. 7.
    boynuz parlatıcısı hediye edilecek erkektir.
    2 ... kralice
  8. 8.
    gözyaşlarını değersiz bulan erkektir. biri acilen gözlerin musluk olmadığını anlatmalı buna.
    3 ... mabella
  9. 9.
    ağlayan kişinin sevgilisi değildir... kimse kendini kandırmamalı...
    3 ... vaapad
  10. 10.
    zırt pırt aglayan sulugöz sdevgilisinden bıkmış erkek tipidir.*
    her ağladığında isteği yerine getirildiğini anlayan şımarık bayan bünyesinin işin colkını çıkartması sonucu erklek tarafındaki usanmışlığın ifadesidir. zaten suç o kadar ağlayan kıza yüz veren onu seven erkektedir.
    bir erkek 3 kızdan uzak durmalı
    kız kurusu
    kız krosu
    ağlak kız
    * *
    ... xargn