1. .
  psikolijik bir olaydır tahminimce. kafa bulanık, aileyle kavga edilmiş olabilir, sevgili ile kavga edilmiş hatta ayrılmışta olunabilir, daha kötüdür o durum. arkadaşla bozuğuzdur, dersler kötüdür. kafa iyi değildir büyük çoğunlukla ve kısaca. biri birşeyler anlatır ama oralı değilizdir, dinliyor gibi yaparız ama kafa dalgındır.

  birgün konser alanında arkadaşlarla beraber eğleniyorduk. kafa sallayıp manyaklar gibi kuduruyorduk. bi kızla kesişiyordum. gerçekten hoş ve tatlı bi kızdı. bu tatlı kız lafıda nasıl bişise artık. ota boka tatlı kız diyoruz lan. herneyse ben kesişirken bizimkiler iyice dandik dandik hareketler sergiliyordu. benim kafa biraz daha iyidi onlara göre. ben arada kıza bakıp arada bizimkelere göz kulak oluyordum. sanki büyükleriydim aq. etraf bayağı kalabalıktı yalnız. sonra bizim osman bi telaşla

  -olm cüzdanım yok, anuna koyum cüzdan gitmiş, yaraa yedim, cüzdan yok nan..

  diye haykırmaya başladı. telaş yapmıştı baya. o nun korkusu bana geçmiş bende ne yapacağımı bilemedim. hala kafamda kızdaydı yalnız. arkadaşım manyak manyak etrafına bakarken ben hala kızı kesmekle uğraşıyordum. sonra aklıma geldi benim cüzdanım yerinde mi lan diye sordum kendime. elimi götüme götürdüm. göt cebime lan. sonra bi çığırtı koptu..

  -anahahaaaabenenemmmkouuuyykkkiröreyyyy

  dedim. arkadaşlarım noldu lan. aloo iyi misin, şşş lan bana bak..dedikten sonra tokat attılar ve kendime geldim. kız ise bu bağırışımdan sonra bakmaz oldu. ayağa kalktım, yere düşmüşüm..

  sonra eve doğru noldu olm nasıl çaldırdık falan derken. sen ne dedin abi, anlamadık biz seni diyince bende

  -anaaa benimde cüzdanım yok laaann.

  demeye çalıştığımı fark ettik. öyle demeye çalışmıştım. o yüzden panik yapmışım meğerse. hep o kız yüzünden. kafa yerinde değildi ki.
  1 -1 ... kolibalili
 2. .
  (bkz: oha)
  (bkz: çüş)
  (bkz: ebenin)
  ... system error