1. 204.
    bu aralar o kadar çok oynuyorum ki rüyalarıma girmeye başladı. akşama doğru 15-20 dk kadar uyuyakalmışım. ordunun içinde komşu ingilizlerin kale arkasından moğollara saldırı yaparken türk polisi falan karıştı olaya. bildiğin kobra takibi semih eline megafonu almış kardeş yapmayın etmeyin insanız şurda 3 günlük dünya diyor neye uğradığımı şaşırdım. ben de paladinim güya. arkamı döndüm ata nasıl vuruyorum neyse 4 nala topukladım o kadar gerçekçiydi. sanırım biraz azaltmalıyım..
    2 ... sifrem1234
  2. 203.
    uzun süredir görüşmediğin fakat aynı muhabbeti koruduğun insanlar olur ya bu oyun da benim için öyledir. arkadaşlarla oynayınca tadından yenmiyor.
    şey güzel bir de hazinede bazen ayı, kurt veriyor; onla kralı hazine avcısı olarak dünya turu yaptırmak.

https://youtu.be/pnuHK8JJiCw
    hadi iyi geceler.
    9 ... aga takilan sinek ii
  3. 202.
    1997 yılında piyasaya çıkan gelmiş geçmiş en popüler strateji oyunlarından biriydi. Tarihi gerçeklerden kaynak aldığı senaryosu ile dikkat çeken oyunda, Taş Devri döneminden Demir Çağına dek süren bir zaman ele alınıyordu.
    ... true
  4. 201.
    Oyunun 2.sinde Türklerin hakikaten en güçlü ordulardan birine sahip olduğu oyun. Top atan gemi, mancınık gibi über savaş makineleri vardı.
    ... tylerdurden
  5. 200.
    dünyanın gelmiş geçmiş en güzel oyunu. ne eskimek biliyor ne de sıkıyor insanı. ergenliğimiz gençliğimiz... şimdi evliyim yine de bataktan sonra tek geçtiğim oyundur. işçilerinin "berıdıkhçınnn" sesine kurban olduğumun oyunu. çok seviyorum seni.
    2 ... yenidunya atlasi
  6. 197.
    wololo versiyonu efsane olmus *

https://www.youtube.com/watch?v=WT_pKD-RLn0+
    2 ... sislerr
  7. 196.
    Eski oyunlar olur olmadık aklıma gelip oynayasın geliyor. Daha doğrusu efsane oyunların.

Oduncu, hadi bakalım, olur.
    1 ... hartavi
  8. 195.
    iş yerinde ortak ağ da ya da şubeler arasında, öğle yemeğinden sonra oynanan eğlenceli, efsane oyundur. counter gibi yıllar geçse de eskimez.
    ... gonlu bol arif
  9. 194.
    Bana kalırsa bunun üstüne bir oyun daha yapılmadı.

Oynanışı hem basit hem eğlenceli.
    1 ... iplerini koparan kukla
  10. 193.
    6 arkadaş oynardık 5 saat sürerdi oyun

oyun başında towncentere okçu kulesi kurmak

ormanı mancınıkla yarıp rush yapmak

en büyük ibneliklerdendi.
    1 ... hatake kakashi