1. 1.
  Zehir gibi kızdır.

  Spanish'i seçip, Oyun başlar başlamaz relic'lere göz diken ve hızlıca çağ atlayıp süvari basıp rush yapan kızdır. Sık aralıklarla küçük birimler yollayıp rakibin ekonomisini zedeleyip bir yandan da rakibe yakın olan taş ve altın madenlerine çöker.

  Ardından kaleden trebuchet ve conquistador basıp rakibi kısa sürede sikertecektir.

  Edit: spanishler oyunun en güçlü ilk 3 ırkına rahatlıkla girer. Ve türkleri de bizansları da siker atarlar. Ekonomi olarak ateşli silahların upgrade'lerin neredeyse tamamı açık. Bombard tower ve paladin'ler de upgrade'lenebiliyor. Ayrıca conquistador'lar kadar yüksek damage verip hızlı olan başka bir elit birim yok.

  Edit2: defansif oynayan da şu oyuna oynuyorum demesin amk 3 saat sürüyor onlar yüzünden oyun. Ne sikime defans yapıyorsun saldır işte.
  3 -4 ... kivilive
 2. 2.
  rush cu ise oynamasın o kız. en iyisi defansif dir. rush cular defansiflere toslayınca felekleri şaşar.
  ... uzay muhtari
 3. 3.
  spanish' i seçecekse oynamayı bilmeyen kızdır. oyunun en güçlü ülkeleri bizanslar, türkler ve perslerdir. britanyalıların da okçuları çok iyidir.
  ... mavi cop kutusu poseti
 4. 4.
  en iyi savunma saldırıdır ama kontrollü saldırıdır rush cı kazanmaz defansif de kazanmaz kontrollü olan kazanır.
  ... yousef007
 5. 5.
  farklı strateji düşünebilinir. eğer tek başınıza üç dört ülke ile savaşıyorsanız, bunlardan birini en kısa sürede yıkmanız ya da gelişemeyecek seviye de tutmanız gerekmektedir. yoksa kazanmanız çok zordur. bana göre hemen ilk çağı geçmek ve ikinci çağın başında size en yakın ülkenin dibine iki işçi gönderirsiniz. tek göndermek doğru olmaz. hem kurtlar kapabilir hem de hız önemlidir. ilk kuleyi kurup işçileri rahatsız etmeniz ve daha sonrasında ilk barrack ınızı da orada kurarsınız. yalnız kuleyi öyle bir yere kurun ki işçiler evlere gidip size ok fırlatırken kuleye yetişmeyecek yerde olsun ve aynı zamanda çalışmalarını engellesin. gelişmesini önledikten sonra diğer çağda onu yıkabilirsiniz ve tüm maden kaynaklarını çalabilirsiniz. hatta oraya ayrı bir köy kurabilir, tarlalarını da kullanabilirsiniz. aynı zamanda diğer düşman ülkeler, dost ülkesini korumak babında oraya yığınak yapmaya başlar. bu savaşı sizden uzakta tutar. gerisi gelişmenize bağlıdır.
  1 ... mavi cop kutusu poseti
 6. 6.
  Göze daha bir seksi ve çekici gelecek hanımdır.
  ... has kemalist
 7. 7.
  Ne güzel kızdır o! Karşılıklı arena'da deathmatch yapılır, 4 saat süren stratejik savaşlar yapılır..

  Bu arada oyundaki en overrated ırk persler bana göre. Çok ilkel bir ırk ateşli silahların olduğu birçok gelişme yok. Sadece filler var ama onlar da mızraklıları görünce anında yatıyor.

  En iyi ırklar teutons (kaleden çıkan ölmek bilmeyen askerleri), bretons (çok uzun mesafeden ok atabilen okçuları), ve spanish (at üstünde tüfek kullanan askerleri)'tir.

  Türkler de iyi ancak o yeniçeriler çok pahalı ve bir o kadar yavaş.
  ... ninabennett
 8. 8.
  kreasyonu sırasında microsoft studios'ta stajda bulunarak çıtasını bir adım yukarı çektiğim kızdır. oynamayı bilmem ama.
  2 ... sneeuwwit
 9. 9.
  gerçekten öyle bi kız varsa, yalandan oyuncu değil ama, yoksa benim kardeşler de yalandan oynuyor çiftçilik yaparak falan, varsa eğer bazal düzeyde oynuyan, onu tebrik etmek istiyorum. bu oyunun ismini sol panelde duymak bile bu kadar heyecanlandırırken, bir de oynayan kız olduğunu duymak beni hayretlere gark eder.

  akşam arkadaşlarla 2 ye 2 atacağız. dileyen varsa gelsin misafir oyuncu kontenjanından izlesin bizi. *
  1 ... melikbaybars