bugün

insanlar heyecanlansın diye entry girdiğim başlık.
Kalbime indi.
aksine 2. dünya değil daha da geri de bir tarihi konu alacaktır.
age of empires 3 ile age of empires 2 arasın da bir tarihi konu alacaktır.

haaa ne kadar güzel olursa olsun age of empires 2 kadar iyi olamacaktır.
sol frame'de görünsün de kısa süreli heyecan yaşansın diye entry giriyorum. hiç bir zaman çıkmayacak oyun. çıksa da o silktiğimin microsoft'u bir halt beceremediğinden yine bir şeyleri eksik kalır.
34 yaşında evli barklı adama heyecan yaptırandır.
02.10 luk videoda ki gibi olacaksa sıçtık demektir.

ulan millet tank uçak değil kılıç,kalkan,at yönetmek istiyor.
gerçekten varmıdır böyle birsey. ya da olacak mıdır? ay olsun çünki. evey olsun lütfen.

delikanlı adama ay dedirmeyi başaracak kadar heyecanlandırmıştır.
batı yapımı bir oyun olacağından oturu, tarafsız olmayacağı aşikar olan oyundur.
görsel

Lakin olmayacaktır.
Ii. Dünya savaşı ortamı isteyenler (bkz: company of heroes) a bir göz atabilirler.
Olumsuz gibi gözükse de dört gözle beklenilen oyundur.
ne zaman çıkacak oyundur ?
bir an için heyecanlandıran başlık.
bill amca bir kıyak yap bize.
halk sokaklarda.
Stronghold crueseder 2 ye yönelindir.
Daha eklenecek çağ ve devlet kalmadı zaten 2. Oyunda etiyopya(habeşistan) iran'a osmanlı imparatorluğundan ne bileyim hunlar'a oradan da moğollar'a oradan da selçuklu devletine kadar her devlet var

He türkiye felan ekleyeceklerse bilmem.
Ensemble studios dağıtıldı oğlum ne yeni oyunu dedirtir.

Siz sınıftan bu sene kim okulun öğrencisi çıkacak diye düşünüyorsunuz ben diyorum ki sınıf kapandı ne birincisi ne öğretmeni var ne öğrencisi gökten mi düşecek yani o iş bitti...

Gerçekler acıdır...
Ortaçağı konu alacaksa gelsin yine sabahlara kadar oynarız. Ama mitolojiymiş, tanrılarmıș, sanayi devrimiymiş sarmaz. Kusura bakma microsoft.
Trailer'i yayınlanan,frp modu olacağı söylenen, efsane olabilme ihtimali yüksek,henüz çıkmamış strateji oyunudur.
Taslar ve sopalarla oynanacaktir.
napıyosunuz allahın cezaları.

(bkz: half life 3)
Bu oyunun devamı neden gelmez.

ben hâlâ aoe 2 oynuyorum ; ama artık daha gelişmiş bir oyun lâzım. grafik harikası olsun demiyorum salt oyun düzeni ve işleyiş biraz güncellensin. içerisindeki tarihî bazı hatalar düzeltilsin. yeterli.
geliyor gönlümün efendisin.
https://m.youtube.com/watch?v=RYwZ6GZXWhA
AN iTiBARi iLE:
https://www.youtube.com/watch?v=0-_T7E360Zo
Duygu seli yaşanıyor.
görsel
çocukluğumuz oyunu alacaz mecbur.
efsane geri dönüyor.