1. 139.
  Nerden indircez bunu bros bi el atıverin daa.
  ... vigilante8
 2. 138.
  Hala oynuyorum gameranger üzerinden 1000 pop kapışabilirük.
  ... zorlayanbizon
 3. 137.
  spanish'lerin oyundaki en iyi ırk olduğu, halen ve halen oynanan en iyi strateji oyunlarında zirvelerde gezinen bir oyundur. ispanyollar'ın kalelerden çıkan conquistador birimleri en tehlikeli birimlerdendir.
  ... kivilive
 4. 136.
  yıllar önce 3 e 3 hatta 4 e 4 oynadığımız oyundu. hala oynuyoruz ama kadromuz daraldı maalesef. ekibimizden ayrılanlar oldu. en son sabit 4 kişi ile 2 ye 2 oynadık bayağı. acayip akıyordu oyun. maalesef ekibimizden bir arkadaşımız oyuna iş nedenli süresiz ara verdi. kaldık 3 kişi. 3 kişi arenada oyuna giriyoruz. herkes tek doğal olarak. sizden tavsiyem bunu denemeyin. oyun efsane boka sarıyor. kimin eli kimin cebinde belli değil. biri birine saldırırken diğeri saldırana dalıyor, bazen iki kişi hurra üçüncü elamana dalıyor. resmen kilitleniyor oyun.

  gerçi lise dönemini hatırladığımda 6 kişi herkes tek girdiğimiz oyunlar olmuş amk. ne bok yemeye girdiysek. kör dövüşüydü resmen ahahaha.

  kesin edit: uzama ihtimali olan oyunlarda oyunun en iyi ırkı kesinlikle ama kesinlikle bizanstır..
  ... melikbaybars
 5. 135.
  halen arada sırada yanıma kahvemi alıp saatlerce başından kalkamadığım oyun. total war serisi, age of mythology serisi falan hikaye onlarda olmayan sürükleyiciliğin allahı var bunda. bakmayın 2000 yapımı olduğuna falan müthiş sarıyor.

  en sevdiğim ırk spanish tabii ki bu arada. elit birimleri türklerdeki janissary'lerin atlı ve hızlı hali. en sevdiğim birim ise şüphesiz paladin.
  1 ... kivilive
 6. 134.
  burda konuyu değiştirmek isterdim aslında dedirten oyun. ne günlerimiz geçmişti bu oyunla.sene 2006 ve 9. sınıfa yeni başlamış bir genco olarak oyunu bi arkadaşın önerisiyle keşfetmiştim.ilk kısayola tıkladığımı bile hatırlarım vayyy miğfer logosu gayet hoş diyerekten.vel hasılı kelam oynayan başka bi arkadaşı buldum ve yeni arkadaşlara da oyunu öğrettik.1 ayın sonunda yeni başlayan arkadaşların da oyunu kavramasıyla artık 8 kişilik bir age of ekibimiz olmuştu bile.artık 20 gün olan devamsızlık hakkımızın tamamı 40 adet öğleden sonra age of kaçamağıydı bizim için. yaklaşık 2-3 km lik internet kafe yolu boyunca giderken önce takımlar belirlenir, ardından taktikler gizli gizli konuşulurdu.hepimiz birer stratejist, analist ve taktikçi oluyorduk yol boyunca.ve internet kafe de masalara takımlar ayrı oturur ve oyun başlardı. o zaman oyunda kötü olan yeni öğrenenlerin ilk 45 dakka saldırmak yasssah abi türevi zoraki anlaşmaları nedeniyle kabuğumuza çekilir gelişir asker basardık. bazı oyunlarda bu saldırmazlık anlaşması yapmadığımız için düşmana hunharca erken rush yapmanın keyfini tadardık daha karanlık ve feodal çağda. rakibin altın işçilerini katletmeler, yapılan ekonomik darbeler, yıpratma savaşları, neler neler...kale çağına geçtiğimiz anda yapılan relik savaşları bizim için 100 yıl savaşları eşdeğerindeydi.kimi arkadaşlarımız dünya malı dünyada kalır diyip relikle falan uğraşmaz kendini tarıma verirdi.bazen saldırdığım arkadaşın ya şehrimden çık yedin bitirdin her şeyi diyerek monitör masa yumruklamasını hatırladıkça, oyunu ne ciddiye alıyormuşuz be der ve gülerim hala..
  sözün özü büyük oyundur ve bunun gibisi daha zor gelir.başka bir entyde artık oyun esnasındaki taktik ve hileler ve oyun bitimi dönüşte yenen tarafın yenilenle geçtiği dalgalardan bahsedeceğim.duygulandım lan..
  2 ... melikbaybars
 7. 133.
  online olarak nasıl oynanacağını bilmediğim oyun. bilen varsa öğretsin çok ihtiyacım var.
  ... yalanmakinesi
 8. 132.
  dünyanın en güzel oyunudur yenileceğimi iddia etmiyorum herkesi yenerim. Net.
  ... turkmen begi
 9. 131.
  Tek kelimeyle mükemmeldir.
  ... dtcanin
 10. 130.
  Halen oynanan ve aynı zevki veren efsane oyun.
  2 ... idealistadam