bugün

(bkz: çok iyi olmuş çok da güzel olmuş)
villagerler paladinler catapultlar özledim lan hepinizi.
age of empires 2, windows 7'de, diğer eski 2d oyunlar (starcraft örneğin) gibi renk sorunu yaşatırken 4:3 ve 5:4 oranlarda, günümüz standartlarına göre düşük çözünürlükte oynanıyordu fakat internette yapılacak biraz araştırmayla bunların çözümü bulunabilir. windows 7 ultimate 64 bit işletim sistemli bilgisayarımdan aldığım full hd* bir aoe 2 görüntüsü:

--spoiler--
http://i.imgur.com/WLPUWpF.jpg
--spoiler--

tabii age of empires 2 hd daha iyi olacaktır. steam desteği de sunuyor ayrıca.
benim gibi Pro order yapanların 2 gun sonra oynayacağı efsanevi oyun sırf bu oyun için yepyeni aldığım age of empıres 3 orjınal oyununu bıraktım.
Gamefix'i çıkmış olan müthiş oyun.

http://www.maxilevel.com/...-ii-hd-gamefix-indir.html
şu sıralar steamde sabahlar olmasın oyunu olmuştur. ingilizi fransızı japonu türkü herkesle savaşmanın tek adresi.
iyiki geri döndün age ofum iyi ki varsın. gençliğimiz gitti ama seni hala eski halinle görmek beni çok sevindirdi. öptüm bye.
oyun sırasında çalan müziklerin ilk oyundan alınmış olması ayrıca bir güzeldir. ilk oyunu oynamış olan kişilerde mutluluk yarattığı gözlemlendi.
hd olanı çıkmadan önce online olsa keşke diye hep dert ediniyordum ve ardından çıktığını öğrenince havalara uçtum. ve steamden almış olduğum oyundur. lag sorununu kaldırırlarsa daha ne isteyeyim.
büyük ihtimalle sadece 1080p çözünürlüğe uyarlanan oyundur. bu tip oyunların grafikleriyle fazlaca oynanması taraftarı değilim. ölen strateji oyunu sektörüyle beraber bu tip oyunların yeni versiyonlarını artık göremiyoruz. company of heroes 2 ile beraber bu sektör yeniden canlanır diye umut etmekten başka çaremi yok. iyi optimizie edilmiş yeni grafik motorlarıyla bu tip oyunları oynamak inanılmaz olurdu.
biraz aceleye gelmiş bir oyun.

1998-200 yılları arasındaki efsanevi internet cafe dönemlerinde, kendisini 1 saat oynamak için 3 saat sıra bekleyen bir nesil yetiştirmiştir geçmişte; bir çok bilgisayar kullanıcısı için heroes of might and magic 3 ile birlikte gelmiş geçmiş en efsanevi bilgisayar oyunudur. senin elinde aradan yıllar geçmesine rağmen insanların unutamayıp hala oynadığı, fanlarının uğruna yeni haritalar, campaign'ler ve patchler yaptığı bir oyun varsa eğer sadece görüntüyü düzeltip piyasaya sürmeyeceksin arkadaş. şu oyuna bir sürü yeni campaign eklesen, total war gibi bir çok hikaye koysan, piyasaya sürmeden bir kaç deneme yapsan da hayranların lagla boğuşmasa ?

bu oyuna benim gibi 20$ verecek bir çok age of empires 2 fanı zaten görüntüsü için değil, steam üzerinden multiplayer keyfini daha rahat almak için alacak bunu; ancak sen bu işi bile beceremeyeceksin, yok öyle bir dünya.
drogba'nın gol sevincini yaşamama sebep olmuş oyun.
Yurtta arkadaşlarla harıl harıl aradığımız ama 2 gündür sağlıklı bir linke ulaşamadığımız oyundur. Sözlük yazarlarından yardım beklemekteyiz.
kat.ph torrent sitesinden rahatça indirilebilecek oyundur.
eski age of empires 2'nin hd yapılmış halidir.
dünya tarihinde icat edilmiş en güzel oyunlardan biri olan age of empires' ın 2013 senesinde piyasaya sürülen hd versiyonu. kim düşünmüsse gerçekten dahice düşünmüş. oyun üzerinde görüntü dışında hiçbir oynama yapılmaması takdire şayan. tanım: geceleri gündüze bağlayan oyundur.
Güzel olmuştur, teşekkürler Microsoft. Link arayan varsa iletişime geçebilir, 1 gb tır.

görsel

görsel

görsel
tamam bwlki hd olmuş ama hiç mi birazcik eklenti olmaz amk aynisi lan.
eski günlerin hatırına çıkar çıkmaz steam'den alıp aynı günlerde bitirdiğim klasik.
neredeyse yirmi yıla yaklaşan tarihiyle yine oyuncuya oyunu tereddütsüz oynatan, başından kaldırmayan strateji oyununun hd versiyonu.
eklenti yok diyenler yasal olarak alsın. workshop eklenti fışkırıyor.
indirmek cok kolay ve super bi oyun.
steamden an itibariyle oynadığım oyun.
an itibariyle girdiği indirimin cazibesi ve eski günlerin özlemiyle steam' den 7,80 liraya aldığım oyun.
oyun içi görüntüleri merak edilen ve beğenildiği taktirde satın alınacak oyundur.
Popülasyonun 1000'e kadar arttırılabildiği oyundur. Slav, italyan, Pers, Hint ve macar Devletleri eklenmiştir.
çok lanet bir oyundur hiç zevkli değildir. zaman kaybıdır. ben hayatımda böyle zevksiz bir oyun görmedim.
Steam hesabımda bulunduğu halde hiç oynama fırsatı bulamadığım oyun.
güncel Önemli Başlıklar