1. 1.
  age of serisinde köylü kadınları çalıştırmamak , onları savaş alanına yakın bölgelerde dolaştırmamak, en fazla çilek toplama işi vermektir. elini sıcak sudan soğuk suya sokmamaktır. erkek köylü çıkana kadar beklenme pahasına.
  3 ... gordonlevyeliman
 2. 2.
  feministler tarafından ''kadın erkek eşitsizliği'' olarak değerlendirilecek eylemdir. iyilik de yaramaz bunları. vurun kırbacı çalıştırın gitsin. hatta ordunun önünde savaşa yollayın da görsünler. hıh.
  1 ... kelekkarpuz
 3. 3.
  (bkz: pozitif ayrımcılık)
  1 ... en asil duygularin insani
 4. 4.
  doğacak kölenin kız mı erkek mi olup olmayacağının takibinde olamayacağın için , gerçekleştirmesi güç eylemdir. seri olarak basarsın köylüleri , direkt işe koşarsın. ha ama ağır işi vermezsin , madenci yapmazsın en azından. seyis olur , toplayıcı olur. tutup da ilk çağda seni rahatsız etmeye gelen scout'a vurmasını emretmezsin.
  ... gesibaglari
 5. 5.
  Onu değil de, kadınları daha hafif işlere, erkekleri ağır işlere gönderdiğimi hatırlıyorum. Mesela bir kadına ağaç kestirmezdim, ki çevreci biri rahatlıkla ağaçları kesmeyi de reddedebilir oyunda*.
  3 ... diesirae
 6. 6.
  kadınları ağır işlerde çalıştırmamaktır. paramın ve kaynaklarımın kısıtlı olması ve her bastığım köylünün karışık bir şekilde gelmesi nedeniyle kadın erkek fark etmeden her işe verirdim ama daha çok tarla sürerlerdi erkekleride duvar yapmak maden çıkartmak yada ağaç kesmek gibi ve savaşa yakın bölgelerde çalıştırırdım.
  1 ... 2 minutes to midnight