bugün

(bkz: #16940889) inşallah şaka yapıyordur. yok yapmıyorsa gerçeği söylemeyin garibime.
(bkz: #18418072)

akşam söylediklerini yutacak yazardır. sil ama yazdıklarını 21.00 gibi, utanma.
ilginç nikli yazar.

nedense nikini - ağaçkakan keçi - şeklinde okuyormuşum. yeni fark ettim.
binlerce masum insanın ölmesi ile dalga geçen iğrenç bir kemalist.
Yakında Fenerbahçeeeggggggh diye böğürürken solunum yetmezliğinden can verecek yazar. hayatı fenerbahçe düşmanlığı üstüne kurulu ezikimsi dağ keçisi.
(#22781714) abicim bu nasıl bir sığ düşüncesi ya. bu bakış açısıyla sen şimdi oy da kullanırsın. böyle değerlendirme mi olur.
ayar nedir nasıl verilir aleme göstermiş yazar.

(bkz: #22935880)

adam bildiğin üsttekine @2 yapmış ahahah efsane.
benimle iletişime geçmesi için aylardır uğraştığım yazar. mesajlarını okumuyor galiba.
nickini hep '' ağaçkakan keçi '' diye okuduğum galatasaray sevdalısı can. *
osmanlı'da savaşta elde edilen kadın esirlerin köle pazarlarında satıldığından bihaber cahilcik. (#26042282)
o gayri müslim cariyeler falan hep kendi rızasıyla gelip dördüncü, beşinci eş oldular zaten...
fenerbahçe konusunda hakaret ve tahrik etmeden istediği eleştiriyi yapmaya hakkı olan yazar.
çaylak olmuş yazar. kim yaptı acaba. *
(#26359675) Güldürmüştür.*
(#26393593) ile daha önce savunmuş olsam da başka bir takımın taraftarına yaptığı, şahsımı şaşırtıp üzen çıkışından ötürü donuza eklemeye karar verdiğim yazar.
aynı takımı tutmamız bu şartlarda anlamını yitiriyor. futbol düşmanlık olmamalı...
Had bildirilen vergi kaçakçısı takım taraftarı. Anladın sen. Öperler.
net oçtur.
görsel

''itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı'' atasözünü aklıma getirmiş, fenerbahçemizin tersten sapladığı takımın taraftarı. kendisine şu soru sorulması elzem olmuştur; koyduk mu?
(#27408632) Her zamanki gibi tutturamamış, galatasaray trabzon'dan küsküyü yiyince de ortadan kaybolmuştur.
aynı takımı tutsak da bir süredir rakip kulüplerle ilgili üzücü entrylerini hayret ve üzüntüyle izlediğim yazar. galatasaraylı olması yaptığının yanlış olduğunu düşünmeme engel olamaz. tamam, ben de beşiktaş' a sempati kazandırılmaya çalışıldığını görüyorum, ben de fenerbahçe' yi sevmiyorum ama bu takımlara ve taraftarlarına küfredilmesinin de doğru olmadığı kanısındayım.
galatasaraylı olsa da ezeli rakiplerimiz hakkındaki kırıcı çıkışlarından ötürü kendisini donuza ekler, değerli yazarımızın sözlükte iyi vakit geçirmesini temenni ederim.
Objektif olamayan yazardir.
Sözlükteki en uyuz yazarlardan biri. Galatasaraylılığıyla ilgili olarak demiyorum, genel olarak kıl bi tip. Tek kelimeyle: sevimsiz.
memleketin bitmek tükenmek bilmeyen orospu çocuklarından bahsederken "mahmut" demediği için eleştirilen yazar. türk futbolu umrumda değil, sevip sevmemen hiç umrumda değil.

öneri: git kumda oyna.
nickini hep ağaçkakan keçi olarak okuduğum yazar.
işi gücü rakip takımlar olan, sevinmeyi bilmeyen, aynı takıma yürek verdiğimizden emin olmadığım boş beleş yazar. sen ve senin gibiler yüzünden millet birbirinden nefret edip alakalı alakasız küfrediyor.

taraftarların fanatikleşip ayrışması bu gibi dingiller yüzünden işte.
anadolu da ağaca çıkan keçiler incelediğinde hep çobanların en çok düdüklediği keçilerin bu davranışı sergilediği görülmektedir.