bugün

Git boza sat onurlu yaşa denilen afedersiniz gsli yazar. Ahaha.
görsel

Uzun uğraşlar sonucu fotoğrafını ele geçirip ifşa ettiğim yazar. Hiçbir şey sonsuza kadar gizli kalamaz.
görsel
Galatasaraylı bir yazar.
sene olmuş 2016 hala benimle konuşmayan yazar.
(bkz: #32398052)

birisi beyin mi dedi ?
görsel
tam bir keçi.
Acaba inebilecek mi?
entrylerinin 'Fenerbahçe kompleksinin insan üzerindeki etkileri' adı altında insanlara gösterilmesi gereken yazar kişisi. bi de dalga geçtiğini başardığını sanıyor. çok merak ediyorum acaba hangi koyuşumuzdan sonra oluştu bu Fenerbahçe kompleksi? üzülerek izliyorum ve bu saçma hareketleri (kendisini daha fazla rezil etmemesi adına) en kısa zamanda bırakmasını diliyorum.
(bkz: #28596640)

acaba ağzında ne var, dediği anlaşılmıyor da.
Kedinin özentisi, insana yetişemeyip hayvana yetişen itfaiyelerimizin rezillik abidesi.
Adamın nickini belki 50 kere görmüşümdür ilk defa bugün ağaca çıkan keçi olduğunu fark ettim. Hep ağaçkakan keçi diye okuyordum. Nedense hiç de garipsemedim bu durumu. Hangisi daha Entresan acaba.
yakın zamanda silik olmadı en kötü çaylak yiyecek olan yazardır.
Galatasaraylı troll kendisi.
Did you mean: ağaca çıkan kedi
Galatasaray'ın şampiyonlar ligi gibi bir mecrada defans hattına sağlam bir oyuncu alarak başarılı olabileceği gibi enkaz bir fikri savunan birisi.ilginç.
aklı yok fikri var yazarı. evet.
anadolu da ağaca çıkan keçiler incelediğinde hep çobanların en çok düdüklediği keçilerin bu davranışı sergilediği görülmektedir.
işi gücü rakip takımlar olan, sevinmeyi bilmeyen, aynı takıma yürek verdiğimizden emin olmadığım boş beleş yazar. sen ve senin gibiler yüzünden millet birbirinden nefret edip alakalı alakasız küfrediyor.

taraftarların fanatikleşip ayrışması bu gibi dingiller yüzünden işte.
nickini hep ağaçkakan keçi olarak okuduğum yazar.
memleketin bitmek tükenmek bilmeyen orospu çocuklarından bahsederken "mahmut" demediği için eleştirilen yazar. türk futbolu umrumda değil, sevip sevmemen hiç umrumda değil.

öneri: git kumda oyna.
Sözlükteki en uyuz yazarlardan biri. Galatasaraylılığıyla ilgili olarak demiyorum, genel olarak kıl bi tip. Tek kelimeyle: sevimsiz.
Objektif olamayan yazardir.
aynı takımı tutsak da bir süredir rakip kulüplerle ilgili üzücü entrylerini hayret ve üzüntüyle izlediğim yazar. galatasaraylı olması yaptığının yanlış olduğunu düşünmeme engel olamaz. tamam, ben de beşiktaş' a sempati kazandırılmaya çalışıldığını görüyorum, ben de fenerbahçe' yi sevmiyorum ama bu takımlara ve taraftarlarına küfredilmesinin de doğru olmadığı kanısındayım.
galatasaraylı olsa da ezeli rakiplerimiz hakkındaki kırıcı çıkışlarından ötürü kendisini donuza ekler, değerli yazarımızın sözlükte iyi vakit geçirmesini temenni ederim.