bugün

neden olmasın diyerek abmfu'ya göz kırparak katılmayı planladığım zirve. özledim dallamayı zaten.
yine yeni yeniden, yenilenmiş yüzüyle bir afyon zirvesi daha ama temelindeki iki kişi sağlam durmakta o kadar da yenilenmedik.
afyonkarahisar gibi sosyalitenin istenmiyecek düzeyde fazla olduğu, mekan sayısının denizde kum misali fazla ve etkinlikten etkinliğe koşarak yorgun düşüp kendine zaman ayırmanın güç olduğu, cennet parçası bu güzide şehirde(?) gerçekleşmesi planlanan zirve.

acilin ben maxfaktor uzmaniyim kod adlı yazarımızın düzenleyicisi, destekçisi ve tetikçisi olduğu organizasyonda katılan her yazar kişisine süpriz hediyeler verilecek imiş* epey mühim bir haber ajansından edindiğim bilgiye göre. süprizlerin boyutu ve meydana getirebileceği etkiler konusunda ise tahayyüllerde sınırlama yapılmaması gerektiği, yüksek tansiyon ve kalp rahatsızlığı olanların bunu göz önüne bulundurarak katılıp katılmama kararının tekrardan gözden geçirmelerinde yarar olduğunu belirteyim.
meşhur cezeryelerimle iyice tatlandırmayı düşündüğüm zirve **. gün sayıyoruz, herkesleri bekliyoruz.
gerçekleşmesine 4 gün kaldı. tüm afyonkarahisar sakini yazarlarımızı ve afyonkarahisar sever yazarlarımızı bekliyoruz. gelin, gelmeyenleri zorlayın, bu zirveyi kaçırmayın.
(bkz: oldu da bitti maşallah)
ülkemin içinde bulunduğu acınası halinin adeta yansıması olmuş zirve. duyarsız ve katılımsız bireylerin aklın alması zor vakaları seyreylemesi ve tepkisizliği sonucu böyle bir ahval içerisindeyiz. zirvede de birebir olmasada buna benzer bir durum oldu ve katılım adet olarak düşüktü, tam bir zirve havasında olamadı o yüzden. fazla meşgul yazar kişileri seyreyleme devam ediyorlardır ekranları başında.

aslında ben de katılmayı düşünmemekteydim kişisel sebeplerden ötürü. o yüzden adımı yazmamış idim. fakat son dakika gelişmesi olarak katılma kararımı aldım ve hareket ettim. ve oradaydım. monotonluğun bile monoton kaldığı yaşantımda bir değişiklik olsun istedim; ki oldu da. selamlar.