1. 1.
  yazarların afyon'daki patlamayla ilgili kendi yorumlarıdır. benimki şöyle:

  pkk'nın içine sızmak için devlet istihbarat elemanı yetiştirmek zorunda. peki pkk ordunun işine sızmak için ne yapmalı? sadece bir teröristi 20 yaşına geldiğinde askere göndermekle bunu başarabilir. vatani görevini yapıyor sandığımız kişi gayet tabi pkk sempatizanı veya örgüt üyesi olabilir.

  kendi düşüncem pkk üyesi bir teröristi 20 yaşında askere uğurlamışlar. bu şerefsiz afyon'da askere başlamış. talimat beklemiş. talimat geldiği zaman da bir el bombasını cephaneliğe atmış, cephaneliği havaya uçurmuş olabilir.

  yetkililer bunu bir pkk saldırısı olarak açıklayamazlar, toplum ayağa kalkar diye. ayrıca orduda karışıklığa neden olur diye. kaza oldu demek kolaylarına geliyor.

  kendi evlatlarını ölüme yollayan bu millet gerçeği hak ediyor, ayakta uyutulmayı değil.
  2 -1 ... umur samaz umur sanmaz
 2. 2.
  o bombalar nereye gidecekti
  http://www.odatv.com/n.ph...reye-gidecekti-0609121200

  içeriden bir ihanet mi var? Yoksa saklanan bri terör saldırısı mı?

  Bu cephanelik Türkiyenin en büyüklerinden biri, cephaneliğinm "kazayla" imha edilmesi, zaten kurmaylarının çoğu "içeride" misafir edilen ordumuzun silah bakımından da zayıflamasına neden olmuş mudur?

  Bu cephanelikle ilgili kozmik odada (Hani şu kapısı patlatılarak içeri girilerek hükümet aleyhine delil var mı diye bakılan) kritik bir bilgi bulunuyor muydu?
  ... fiililivata
 3. 3.
  (bkz: terörist saldırısı değil kaza)
  (bkz: kedidir o kedi)
  ... coolego