1. 1.
  idam bile az gelir.

  afyon da ensest tecavüz ve cinayet dehşeti

  --spoiler--

  Afyonkarahisar’da dört yıl boyunca tecavüz ettiği kız kardeşlerini öldüren 21 yaşındaki ağabey Bayram Şahin tutuklandı.

  Dinar ilçesine bağlı Çayüstü köyünde dün akşam 20 yaşındaki Aysel Şahin ile 16 yaşındaki kardeşi Hatice, evlerinde başlarından vurularak öldürüldü.

  Diğer yandan Aysel ve Hatice Şahin kardeşlerin cenazeleri yapılan incelemenin ardından Dinar Devlet Hastanesi'ne gönderildi. Yapılan otopside Aysel Şahin'in 5 aylık hamile olduğu anlaşıldı.

  Adli Tıp'tan alınan bilgiler ve çelişkili ifadelerden yola çıkan jandarma, ağabey Bayram Şahin'in Aysel ve Hatice Şahin'e 2015 yılından bu yana istismarda bulunduğu ortaya çıktı. Aysel Şahin'in cinsel saldırı sonucu hamile kaldığı, iki kız kardeşin durumu anne ve babalarına anlattığı belirlendi. Bayram Şahin'in olaydan bir gün önce yaptığı plan doğrultusunda, kardeşleri Aysel ve Hatice Şahin'i tek başına öldürdüğünü itiraf ettiği bildirildi.

  --spoiler--

  https://tr.sputniknews.co...erini-tabancayla-oldurdu/
  10 -1 ... aleyna tilki
 2. 2.
  inşallah hapiste bunun belini kırarlar.
  6 ... bi cay icek
 3. 3.
  tecavüzün bu kadar normalleştirildiği bir ülkede artarak devam eden tecavüz haberlerinden sadece biri.

  edecek küfür bile bulamıyor insan.
  5 -4 ... berk
 4. 4.
  Muhteşem ve eşsiz yargı sistemimizin 70 bin kez müebbet vermeleri gereken bu yaratığa iyi halden vs vs. Kaç yılcık hapis verecek merak konusudur.
  6 -3 ... ekrem abi
 5. 5.
  allah belasını versin de özellikle afyon diye belirtmen yanlış olmuş. şehrin adını lekeliyorsun. afyonlu olduğumdan demiyorum bunu.
  2 -7 ... alfa bey
 6. 6.
  ömür boyu beslenecek bir orospu çocuğu daha.
  11 ... serdarsl06
 7. 7.
  Böyle piçleri yaşatmayacaksın.
  3 ... dkskjajbajabjsndksjsjjs
 8. 8.
  Kırsal kesimde çarpık ilişkiler daha yaygın. Aile içi gönüllü ensest ilişki yaşanmasıyla kızların hamile kalması sonucu malum orospu çocuğu kardeşlerini öldürmüş de olabilir. iki kardeşini öldürmüş bir orospu çocuğu var. Başlığa cinayetin de eklenmesi lazım.
  2 -1 ... defteri
 9. 9.
  Beslemezler yahu içeride hallederler. Ne önemi var ki? Kardeşleri geri gelmeyecek. 4 yıl boyunca çektikleri işkence ne olacak?
  Geberememeli. Yıllarca işkence yapılmalı,.tecavüz edilmeli.
  3 ... uzak diyarlarda evli barkli
 10. 10.
  spoiler—iki kız kardeşin durumu anne ve babalarına anlattığı belirlendi. bayram şahin'in olaydan bir gün önce yaptığı plan doğrultusunda, kardeşleri aysel ve hatice şahin'i tek başına öldürdüğünü itiraf ettiği bildirildi.
  spoiler

  Ailenin cinayetin azmettiricisi olup olmadığı detaylıca araştırılmalı.
  10 ... entel ki feridun