1. 1.
    örnek ülkücüdür.

bakınız mhp eski bolu il başkanı olan adem evcil adlı vatandaş, zeytin dalı harekatı sırasında milli savunma bakanlığına dilekçe verip, afrin harekatına gönüllü olarak katılmak istemişti.
    kaynak: http://www.boluolay.com/b...-icin-dilekce-h48307.html

afrine dilekçe verip bedelli askerlik yapan ülkücü

ama aynı şahsın askerliğini yapmadığı ortaya çıktı.
    neyse ki kendisi bedelli bekliyormuş.
    şimdi bedelli askerlik çıkınca fırsatı değerlendirmiş ve bedelli askerlik hizmetini yapmak için amasya'ya gitmiş.

hadi buna da eyvallah.
    ama bakın askere gittiğini falan da yazmamış, "27 ekim'e kadar şehir dışındayım" yazmış ve öyle gitmiş kurnaz.

bu da haber linki;
    https://www.sozcu.com.tr/...di-bedelli-gitti-2693524/
    12 -2 ... tengir budun
  2. 2.
    ülkücülerin klasik hem ayranım dökülmesin, hem götüm sikilmesin tavrına örnektir. lan çin'li diye özbek döven adamlar bunlar, yaptıkları işlerde mantık aramayın.
    11 -2 ... petrauskas
  3. 3.
    Davranışı kendi içinde tutarsız olsa da son tahlilde doğru eylem yapmış.

Çevremdeki milliyetçi gençlere yegane tavsiyem şu; muhafazakar-islamci iktidar altındaki bir türkiye için en ufak bir rahatınızı bile feda etmeyin. Kendi gençleri gitsin.

Askerlik eşit değildir vatanseverlik. Vatanseverlik eşit değildir milliyetçilik.
    5 -2 ... gaspirali
  4. 4.
    Her ideolojinin vardır bir soytarısı. Kemik kitleyle karıştırılmamaları elzemdir.
    1 ... sessizlikci
  5. 5.
    hayatı şov olan tipler. portakal pıçaklasınlar.
    5 ... timur cengiz hulagu
  6. 6.
    Son 15 yılda milliyetçilik vatan sevgisi gibi kavramlar öyle dejenere oldu ki. Milliyetçiliğin de dincilik gibi çıkar meselesi olduğundan şüphe etmedim değil.
    1 -1 ... benimhalaumudumvar
  7. 7.
    rant ülkücüsü bunlar.
    koltuk için yaşarlar.
    ha bir de çinli diye korelileri döverler.

3 ... kafam bir milyon
  8. 8.
    Şovmendir.
    ... 1 station insani
  9. 9.
    Son yıllarda değil milliyetçilik 60 larda 80 lerde de dejenereydi. O reis dediğiniz mafyalar da zamanında kendi kirli işlerini örtpas etmek için milliyetçiliği kullanmışlardır. Belinde silahla gezer, vatandaştan haraç toplar ama tesbihinde ay yıldız var diye milliyetçi kesilirler. Bu ülkücü tayfa da zaten çok sever böyle kavga dövüş işlerini akılcı düşünme diye bir şey yok ki. Ben bu sağ sol olaylarında asla taraf tutmam ancak bu tür şeyler zoruma gidiyor. Kendine solcu diyen pkklıları saymıyorum bu ülkenin gerçek solcuları şahsi menfaatleri için değil de bu vatan için ters giden şeyleri değiştirmek istediğinde hep karşısında milletvekilleri ve mafyalar tarafından desteklenen kendisini vatansever diye adlandıran düşünme yetisini kullanmadan sadece duygularıyla hareket eden sözde milliyetçileri bulmuşlardır. Olan da yine bu genç ve özverili insanlara olmuştur.
    2 ... yaz yaz yaz geldi