bugün

Olmaz. Stalingrad'da Rusya'nın doğusundaki birliklerin kaydırılmasıyla Alman askerinden daha çok Rus askeri vardı süreç içinde. Ayrıca Alman birliği istikam ile arasını kapatılamayacak şekilde fazla açtı ve kıç tarafını da romen ve diğer milletlerden oluşan bir birliğe emanet etti. Günümüze gelirsek bizim ordu yıllardır şehirlerde ve dağlarda savaşmak konusunda bir hayli tecrübeli. Teknolojik, lojistik ve istihdam olarakta tartışmasız daha üstün. Karşımızda da nizami bir ordu yok. Şehirde nizami savaş vermek ile gerilla savaşı yapmak farklı şeyler.
biryerlerden birkaç kelime duyup başlık açma sorunsalı.

stalingrad direnişi ne, afrindeki eşkiya takımının milleti kalkan yapıp kıçlarını kurtarmaya çalışması ne.

birazcık düşünün başlık açmadan önce.
biraz okuyun, birşeyler öğrenmeye çalışın, elinizdeki telefon size sadece başlıkları gösterir, siz de bi halt biliyorum sanırsınız.
essek sikende sizsiniz köpek sikende sizsiniz kaç gündür haberlerde görüyoruz köpek tecavuzculerini, kürtler sizin gibi ev hanımı değil savaşıyor kadınlı erkekli siz bunu çekemiyorsun.
Tabi ki olmaz. Anlamsız olan soru. Ruslar 7 yaşında sevişip 8 yaşında vodka içmeye başlarlar. Kürtler ise 30 yaşında ilk deneyimini bir eşekle yaşarlar. Aradaki fark inanılmaz...
Bak guluyorum
Hahahahahsha
Aq Dag Esekleri
Sizi
Sikerte skerte geldi
Oylede Afrin merkezini
Temizleyecez
Artik menbice kobaniye mi kacarsiniz
Orasini Allah bilir
Gece gece guldurdunuz ya
La Beni...
sivil halkı iplemeseydik evet max. 2 gün sürerdi belki. ama karşındaki kancıklar sivil halkı canlı kalkan yapınca uzun sürüyor haliyle harekat. allahın izniyle 3-4 güne bizimdir afrin. üzgünüm kınalarınızı başka zaman yakarsınız bir taraflarınıza.
50 günde iki kitap biter, dönem ödevi falan biter. Bunlar bitmezse dert yap kendine.
böyle bir başlık açtığın için sağol salakçım. donuzlamayı unutmuştum.
Seni o afrin'e gömer, üzerine zeytin dalı zafer abidesi dikerim.

Anlatabiliyor muyum?
güncel Önemli Başlıklar