bugün

Ben bu operasyonun gerekliligini sorgularim arkadas. Basimizdakilerin bizi sokmadiklari bela yok. Ne malum Reza davasi ile ilgili Amerika`ya karsi ellerine koz toplamaya calismadiklari yada yaklasan secimlere karsi sag kesimin oylarini Yeni Partiye kaptirmamak icin bunu yapmadiklari ? Neden simdi de 6 ay once degil ? Ordumuzun en guclu zamani mi ?O da degil , yarisini fetodan iceri attilar subaylarin.

Totoyu kurtarmak icin yapmazlar mi diyecekseniz ? Basimizdakiler ihale komisyoncusundan az hallice. Ellerindeki gucu birakmamak icin orduyu Suriyeye de sokar Izmirden denize de dokerler. Kimse AKP`nin vatan sevgisinden bahsetmesin bana. 15 senedir gorduk vatana millet sevgilerini.
Afrin Kıbrıs'tan daha zor olacak. Neden mi çünkü azami çaba sarf ediliyor Zayiat vermemek için. Esas savaş şehir merkezinde verilecek. Ki bizimkiler oraya girmez sınırda kalır gibi geliyor bana. Çünkü sivil yok afrin merkezde hepsi silahlı. Masum çocukların eline bile silah vermişler. Ordumuz hakim tepeleri eline geçirmek için elinden geleni yapıyor sonrası daha kolay. Hendek savaşına alışkın artık özel kuvvetler ama bu sefer bir fark var siha lar var sahada doğuda sihalar henüz yoktu şimdi onlar düşünsün biz afrinde Yer üstündeki silah tutan her teröristi vuracağız. Zor bir temizlik yıllarca hazırlık yapılmış ama üstünlük her durumda bizde. Şüphesiz balikesirli inanırsanız üstün olan sizlersiniz diye düşünür.