1. 1.
    http://www.haber7.com/gun...e-karsilik-orayi-alacagiz

Afrin'de aldığı tarihi darbeyle ilgili açıklama yapan terör örgütü PKK/KCK'nın sözde üst düzey yöneticisi Duran Kalkan, Afrin’e karşılık Şemdinli’yi alacaklarını söyledi.

Kalkan, “Türkiye, Afrin’i aldığında Ankara da kaybedecek. Afrin’e karşılık Şemdinli’yi özgürleştireceğiz." dedi.

yakında barınacak yer bulamayacak bu itler neyin kafasını yaşıyorlar anlamak zor. dedeciğim cevabı sen verir misin bu kekolara.
    afrin e karşılık şemdinli yi alacağız
    11 -1 ... hatake kakashi
  2. 2.
    hasktir ordan eşek skici seni.
    4 ... ibni maymun
  3. 3.
    babayı alacaksınız. evet.
    3 -1 ... kazangap
  4. 4.
    bu ülkede nefes alamıyorsunuz toprak mı alacaksınız. siz gidin götünüzü yıkayın.
    2 -1 ... kafam bir milyon
  5. 5.
    Hele keline sürttüğümün teröristine bak sen.
    Az evvel dayak yemiş akabinde olay yerine gelen Babasının pantolununa yapışıp dayak yediği kişiye "seni dövcem" diyerel küfürler eden itici çocuk gibi yavşak.

Ağa babanız gelse bi parça tezeğini alamazsınız bu memleketin, emperyalist uşağı bok parçaları sizi. Beyni istimlak, ahlakı iğdiş edilmiş pkk/pyd destekçisi duygusal bi hewal gelip foşşik türk vs gibi şeyler zırvalamadan hemen söyleyeyim ben de bi parça kürdüm.
    1 ... lcma
  6. 6.
    bu cümleyi sarf eden arkadaşın biraz aklı karışıktır. En iyisi biz o arkadaşı bir afrine yollayalımda biraz aklı başına gelsin.
    ... okuyorum ben amca