1. 1.
  afrin harekatı ile terörist temizleyen hükümetin, her gün yüzlerce din kardeşimizi öldüren israile karşı sesini çıkaramaması durumudur.

  40 yıldır kendi içindeki pkk terörünü temizleyemiş ülke gidip sınır dışında gövde gösterisi yapmıyorsa eğer neden gazze sınırına gidip müslüman kardeşlerimizi korumamaktadır?

  neden?

  çünkü yemez.

  edit: herifin teki one minute neydi demiş. ulan dünyanın sikinde olmadınız be. ahaha. komik şey.
  3 -12 ... sanfransiscodaki boynuzlu
 2. 2.
  Ne gazze si ne gitmesi akp ile israil canciğer dost.
  5 -2 ... matbazel
 3. 3.
  one minute' ne çabuk unuttunuz amk. evet.
  2 -4 ... dedeninkeli
 4. 4.
  hiç sahibini ısıran köpek görmedim.
  7 -2 ... timur cengiz hulagu
 5. 5.
  45 km ötedeki afrine 45 günde zor girdik gazzeye nasıl gidelim?
  3 ... bendoktordegilimhekimim
 6. 6.
  sınırımız olmadığı için olabilir mi bence bi düşün derim bu ihtimali.
  1 ... teist
 7. 7.
  Oyle bir niyetimiz olsa bile katlayıp götümüze sokarlar. Gerçek bu! Amerika da dahil olmak üzere kimse israil'e dokunacak kadar tasaklı değil bu dünyada,
  1 ... konglamere lenf nodu
 8. 8.
  diyelim ki girdik bu operasyona karşı çıkacak olanlar bu tipler olur. orada ne işimiz var diye başlayıp arap ihanetinden çıkıp algı oluştururlar.
  2 ... orgazm kazim
 9. 9.
  GaZzeye turist olarak bile gidememek.
  Bu arada filistinin afrin konusundaki açıklamasını da unutmayalım.

  Biri kudüs kırmızı çizgimizdir mi dedi, duyamadım da...
  1 ... eratosthenes
 10. 10.
  hayatımda duyduğum en saçma ve salakça muhalif eleştirisi. tamam ben de akp'ye en şiddetli şekilde muhalefet edenlerden birisiyim ama muhalefetin de bir usulü, ilkeleri, belirli çizgileri olur. Memleketin başında bunca dert varken bir de kalkıp elin arap'ının derdini mi düşüneceğiz? Bize ne gazze'den, bize ne kudüs'ten? Bizi niye ilgilendirsin bu şehirler? Yahudiler ve araplar arasındaki bir husumet bizi niye ilgilendirsin?

  kemalist olan kişi sadece türk ulusunun çıkarını düşünür. öyle gericilere, yobazlara, dincilere şirin görünmek için ideolojisinden taviz vermez. Evet şu anda suriye'nin kuzeyinde bulunan terör unsurları bizi yakından ilgilendiriyor, bizi de tehdit ediyor. Bu yüzden oraya sınırdışı operasyon yapmamız gerekiyor. Bunu anlayabilmek için öyle zeki filan olmaya gerek yok. Bu bir zorunluluk, akp ile alakası olan bir şey değil. Akp yaptığı için desteklemiyoruz ya da akp yaptığı için karşı çıkacak değiliz. Zaten bu sınırdışı operasyonlar 1983'ten beri vardı, akp ile başlamadı.
  -1 ... marjinal bir yurtsever