1. 1.
    afrin duasında camiden kaçan diyarbakırlılar
    8 ... bilgisayar delisi
  2. 2.
    Gayet normal, cami onlara göre bir yer değil zaten, amk kekoları ait oldukları ahırlara gitmişlerdir.
    Yakında ait oldukları mağaralara da geri dönecekler.
    29 -13 ... tengir budun
  3. 3.
    diyarbakırlılar diyerek genellenmemesi gereken bir avuç maldır. zira cemaatin büyük çoğunluğu değil azınlık terk ediyor.
    4 -3 ... turkuaz54
  4. 4.
    Müslüman olmayan, Camiye provokasyon için giden marksist komünist birer eşek siken medeniyetsiz dağ ayıları oldukları için çok da sikimde olmayan eylem. Amına koyduğumun yediği kaba sıçan hainleri. Sözüm sadece camiden kaçan hainleredir
    4 -9 ... bim kamyoncusu
  5. 5.
    zaten onların camide bulunmaları hata. terörist sevici vatan hainleri. s*ktirsin gitsinler efendim.
    6 -2 ... kazangap
  6. 6.
    cehennemin dibine kadar yolları var amk çocukları. bunların camiye girmesi bile oradaki huzuru bozmaya yetiyor.
    3 -1 ... timarli sipahi neferi
  7. 7.
    amk yavşaklarına bak.neden rahatsız oldular. hoca amarikan askerleri için mi dua edecekti.sizin camiye geldiğiniz hata.
    4 ... idrak yollari enfeksiyonu
  8. 8.
    Kaynak komik yani yalan haber ben inanmadım.

Kürt kardeşlerimiz öyle bir şey yapmaz.
    1 -2 ... s h a k t a r v8
  9. 9.
    Gayet doğal Türk ırkının vergileriyle yapılmış camiden isleri olmaması lazım zaten.
    3 -1 ... tcdbozkurt
  10. 10.
    pkk yı destekleyen neden namaz kılar ki zaten. marksist, leninist örgüt ve üyelerinin dini imanı yoktur.
    3 -1 ... birsabahgelecekkardanaydinlik