ayağına taş değmesin.

edit. benim anlamadığım fotoğrafta görünen kömürü "terörist" olarak tanımlayıp ardından geldiği hale üzülmek nasıl bir mantık ürünü? terörist ulan işte, terörist!

edit 2: ulan it, biz insan yakanları gayet iyi biliyoruz. hedef saptırmaya çalışma. serap eser'i yakarak öldürenleri savunanlar, barış güvercini addedenler kim ? ayrıca, o terörist yakılarak değil ağır silahla vurularak o hale getirilmiş araç içerisinde. şimdi siktir git başka yerde demagoji yap!

edit 3: anlaşılan sadece pozu bile buralara korku salmaya yetmiş, başlığı açan şahıs yazdıklarını silmiş yardırmış kıç korkusundan. klişe olacak belki ama bu parça sana geliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=Ja3FAlRDApM

edit 4: başlık sahibi, "türk askeri"nden tc askeri diyerek bahseden tip kamçısını bacaklarının arasına alarak kaçmıştır. yolun açık olsun kömürcü.
tc askeri ne lan diye düşündüren bir asker. asker olduğu iddia ediliyor. yerin afrin olduğu iddia ediliyor. bir foto ile herşeyin açıklaması yapılacağı bile iddia ediliyor. hala var böyleleri.
Şurada gelip teröristleri övüp durmayın. O terörist bizim kuzulara neler yapıyor konuşturmayın şimdi. Pislik tecavüzcülerin sonu böyle olur işte. Hadi şimdi defol.
suriye bu kadar düzenli miydi diye sorduran fotoğraflar. arkada ağaçlar ip gibi dizilmiş. türkiye'dekinden daha düzenli.
askerimize kurşun sıkan ve bu ülkeyi bölmeye çalışan teröristlerin sonu böyle olabilir. bize acımayıp küçücük çocukları babasız bırakanlar her şeyi hak edebilir.

ama bu resmi çekinmesini hatta yazarın burada paylaşıp yayılmasına destek olmasını doğru bulmadım. çünkü ışid de kafa kesme ,yakma videoları paylaşıyordu şanlı Türk askerimizin teröristlerden farkı olmalı değil mi.
Bir teröristin ölmesi demek, onlarca masum canın yaşaması demektir.
vurduğun kül olsun yiğidim göğsümüzü kabarttın.
Tsk' nın askeri değildir. Çünkü bizim askerimiz insan yakacak kadar aşağılık değildir ve olamaz, devletiz ulan devlet! Terörist grubu mu zannettiniz koskoca türkiye' nın askerini de insan yaksın?
Kadrajı iyi ayarlamış.
O terörist takılmamış bombalanmış. Hâliyle yanmış.
öso militanlarına da türk askerinin giydiği bere yada eldivenin verilebileceğini bilmeyen yazar beyanı. türk yazması onun türk askeri olduğunu göstermez ki türk askeriyse de gurur duyarım.
görsel
"Sadece iETT otobüsüne binip evine gidecekti. Küçükçekmece'de bindiği otobüsü ateşe verdiler. Serap, alevlerden kavruldu. 29 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitirdi."
(bkz: http://www.hurriyet.com.t...yanan-serap-oldu-13130045)

yukarıdaki haberi okuduğumuz günden beri topunuzu kibrit suyu döküp yaksalar zerre kadar vicdanımız sızlamaz.
beresinde göktürk alfabesiyle ''türk'' yazan asker, az da olsa yüreklere su serpmiştir. neanterdallerden hallice durumunuzla sizlerin insan olup olmadığınız tartışmalı iken ,bir teröristin insan olma ihtimali yoktur. insanlığa zararlı bir neanterdal virüsü flambaj usulü ile yok edilmiştir. bir mikrop yok edildi diye üzülen aynı türdeki mikroplar da, aynı şekilde yok edilmelidir.
Yalnız arabada ki arkadaş çok cool poz vermiş. Oldukça güzel yanmış. Beğendim güzel çalışma.
öso'cu arap abileri bu tip olayları öğretmiş olabilir.
bazı solcu geçinen terörist yazarları rahatsız etmiş askerdir.

barıs hemen simdi kardeşimize taziyelerini iletin. başı sağolsun.
Allah türk devletini ve askerini korusun.

Ancak şunu ısrarla söylüyorum.
Suriye'de askerlerin kameralı telefon kullanımı yasak olmalı. Yasaksa da yaptırımı ağır olmalı.

Gebertsinler o teröristleri ancak.
Böyle fotoğraflar benim görüşümce askerimize yakışmıyor.
dağda aç kaldıklarında ilk önce barış güvercinlerini yiyen, ağzı leş kokulu fistanlı manipülasyonudur.
Tamam savaşta herşey mübahtır, ayrıca teröristlere acımam ama savaş psikolojisini sivil insanlar kaldıramaz yani bunların böylece paylaşılması hiç hiç doğru değil ve ayrıca asker kendini deşifre edip güvenliğini tehlikeye atıyor diye biliyorum.
insan yakmayı savunur hale geldiysek konuşacak bir şey kalmamıştır.
1- Orada ölen kim bilinmiyor.

2- ora neresi o da bilinmiyor.

3- bunu şunun için dedim; çatışma bölgesinde çatışma olmasa bile bir asker böyle parka gezmeye gider gibi bir mont çeket bir bere ile olmaz. Yakın temas çatışma pek yok ve öyle traşsız da olmaz.

4- bu asker ise üniforma da sağ ve sol göğüsleri ile omuz altında kol da devlet birlik isim yazan arma bulunur.

Yok bu asker olamaz, özel birlik. Çatışma bölgesinde çok uluslu güçler olduğu için bu birliklerde TC devleti arması olan üniforma kullanmıyorlar. Olası bir çatışmada amerika Avrupa birliği ile çıkan çatışma ve görev bölgesi harici yapılan operasyonlarda diplomatik kriz çıkmaması yalanlama daha kolay olsun diye bunu yapıyorlar diyen olabilir haklılar...

Öso gruplarında bazı Türk birliği üniformaları amblem bayraksız bunun için veriliyor diyenler olabilir ve haklılar.
Ama asker üzerinde ki mont çeket türk birliğini kullandığı montlar değil. Çıt çıt kesim özellikle fermuar cepler dikim çok kaliteli ve Amerikan malı olduğu açık.

Bunu nereden mi biliyorum. incirlik üssünden alınma bir tanıdığımdan iki tane birisi çöl birisi orman yeşil alanlarda kullanılan bu jacket'ler den almıştım ve giydim şimdi yeğenime ve birini de arkadaşıma verdim. Outdoor giysisi alırken paraya koyup Orginal tactical ürünler alanlar bunu çok iyi bilir.

5- asker o bölgede techizatsız bulunamaz. Muhtemelen ya Bubi tuzağı ya siha ya da uçak ile vurulmuş bu hedefler kontrol için gelecek birliklere karşı Bubi tuzağı kurulur ve bu birliklere pusu kurulur.
Bunun için asker orada techizatsız bulunamaz.
Elinde ki silahı bırakmış olsa bile sırt çantası bomba jarjör takılan kayışlar üzerinde olmalıdır. Bu techizatı da çıkarmış deseniz bile, dağ yürüyüşü yapan veya askerlik yapan biri bilir ki; techizat çıktıktan sonra üzerinizde ki ceket mont da ter izi tuz izi elbisede kırışıklıklar belli eder.

6- elinde selfie yaptığı telefon xiaomi mi mix serisi olmalı. Bu telefonun kamerası alt sağ tarafta olduğu için kişi selfie yaparken alışana kadar böyle yan dururken başka yere bakarken çıkabiliyor.

7- burada Türk olan sadece askerin başında ki bere ve av malzemesi satan Eminönü yukarılarında olan dükkanlardan bulabilirsiniz. Kişinin, türk askeri veya Amerika Avrupa israil vatandaşı olma ihtimali %000000000001 civarıdır

8- lütfen hamaset veya ihanet ile saçmalarken beyninizi de kullanın. Korkmayın, canınız acımaz. bu sırada, yanılıyor olsam bile ve bu görüntü için saçmalamalarınız doğru olsa bile bu görüntü çok kötü.
Bu resmin anlattığı tek bir şey var: ulusun hayatı tehlikeye girmedikçe, savaş bir cinayettir.
Fazla kanıt yoksa bu carcuna nedir? Hadi terörist diyelim, şavaşta öldü hakkettiği gibi hemde ama ölüye saygısızlık bize yakışır mı? Oda insandı onunda duyguları, ailesi vardı. Biz değil miyiz en büyük asker bizim asker diyen kişiler hı? Bu büyüklüğümüze yakışır mı? Bence yakışmaz, bence bu olay olmamalıydı. insanlık değerimizi kaybedince geriye ne onurumuz ne de büyüklüğümüz kalır. Benim fikrim böyledir. Böyle olmamalıydı her insan için geçerli benim için.
Türkiye cumhuriyetine “tece” diyen. Pkk ya “pekeke” diyen. Cezaevine “cezevi” diyen insanlar orospu çocuğu oluyor genelde ama yine de siz bilirsiniz.