bugün

Tsk'nın hala Atatürkçü olduğunu gösterir. NE MUTLU BiZLERE...
görsel

Sen rahat ol kardeş, tengir budun o başlığı ekşi sözlükte açtı zaten;
https://eksisozluk.com/entry/74922593
güldürmüştür. kopyacılık bi ülkenin ileri gidememesi gelişmemesinin nedenidir. evet..
Inşallah kıyamete kadar bu kutsal mücadele türk ordusunun önderliğinde sürecek.
Afrin harekatı'ndan siyasi prim elde etmeye çalışanlara kapağı yerleştiren mehmetçiklerdir.

Siz çok yaşayın.
kendileri içinde unutulmaz bir kare. Sıradan fotoğraf çektireceklerine böyle sanatsal bir çalışma yapılmış güzelde olmuş. Allah yiğitlerimize yardım etsin.
Burada trolllük yaptığını sanan yazarlar teker teker Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne PYD/PKK propagandası yapmak suçlamasıyla ihbar edilmiştir.

Bilginize sunarım.
Aslan parçası, Kocaman yürekli adamlar.
Duygulandirandir.
buna ancak benim bünyem şu tepkiyi veriyor:

güüzeeeeelll !!
Mustafa kemal' in ordusudur.

Helal olsun.
Paşa'nın 'Gençler, cesaretimizi takviye ve idame eden sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız. Yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.'sözlerini akla getirmiştir. Siz bizim gururumuzsunuz.
sayın çomarusları şeker fabrikalarının satılması başlığına bekliyorum. konu vatan olunca ortalıkta yoksunuz itler atatürk görünce çullanıyorsunuz ama!
başlık üzmüş, fotograf güldürmüştür..

atatürk pozu verdi denilince ancak anlaşılabiliyor..

bu da askerin artık kolay kolay atatürk diyemedigini gösteriyor.
Hem duygulandırmış hem de gururlandırmıştır. Ne mutlu ki Atatürk ün izleri her yerde olduğu gibi afrin'de de.
şaşırtmamıştır.
bu tür haberler neden yandaş medyada çıkmıyor amuniiim ?