1. 1.
    avrupa'nın bir yıllık dondurma tüketim masrafının, olduğu gibi afrika'ya aktarıldığında afrika'nın açlıktan kurtulacağını bilen her insanın yaptığıdır.

'hepinizin amına koyayım' *
    39 -4 ... coolgoose
  2. 2.
    dünyadan evvel, annesini babasını dövmesi gerekir. bu kadar sefaletin içerisinde, beni neden dünyaya getirdiniz diyerekten. ata'sının ne suçu var acep ? kafa basmıyor mu..
    2 -4 ... alan shearer
  3. 3.
    haklıdır çocuk kendisi açlıkla cebelleşirken, bazı denyolar kerhanelere para bayılıyor. karıyla yatarken akıllarına bile gelmiyor, lakin iş muhabbete gelince ben yardım ederim o olsa yaparım bu olsa yaparım. laf yapmayın lan. siktirin gidin yardım edicekseniz edin etmicekseniz muhabbetini etmeyin.* *
    1 -2 ... cgdmtn
  4. 4.
    somali'deki çocukların tekrar yaptığı aktivite. tekrar ve tekrar bu dünyanın amına koymak istediklerini dile getiriyorlar bu günlerde.

"afrikalı bir çocuğun dünyası kadar boş bu dünya" -okan bayülgen
    3 ... coolgoose
  5. 5.
    yalandır. afrikalı aç çocuk enerjisini saklamak için konuşmaz bile.
    2 ... fenasi rinlerim
  6. 6.
    hakkıdır. hele ki o açlıkla cebelleşirken ramazan diye oruç tutup akşamına hayvan gibi yiyen bizler oldukça sövmekte haklıdır.
    3 ... somnambulism
  7. 7.
    (bkz: çocuk haklı beyler)
    2 ... cinsiz tonik
  8. 8.
    hakkı falan değildir. başındaki dümbelek yöneticinin beceriksizlikleri neden bizim suçumuz olsun ki? rte yüzünden ben ona sövüyor muyum?
    1 -1 ... t bag
  9. 9.
    hakkıdır.
    -1 ... titi34
  10. 10.
    hakkıdır. bana sövse bile ben kalkıp lan ne diyorsun diyemem çünkü onları sömürenlere bende bayrakçılık yaptım bizde yaptık ve bugün onlar açsa bu hepimiz yüzündendir o zaman beyler devir afrika için yardım devridir. o yüzden

afrika yaz 5601 - (diyanet)
    afrika yaz 2868 - (kızılay)
    açlik yaz 5777 - (kimse yok mu derneği)
    afrika yaz 3005 - (unicefturk)

düzeltme yazılan kısmı büyük harflerle yazılacak.
    3 ... met mez