bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Bu gariban kıtayı yüzyıllardır sömüren ve kendilerini medeniyetin beşiği olarak gören ateist -Hristiyan batı ülkeleridir.
  Orada açlıktan ölen çocuklar batıda obeziteye dönüşmektedir.
  5 -3 ... erkenotenhoroz
 2. 2.
  (bkz: recep tayyip erdoğan)
  1 -6 ... revolter00
 3. 3.
  beyaz adamdır şüphesiz.
  1 ... frekans
 4. 4.
  Başta sömürgeci devletler olmak üzere herkeste mesuliyet vardır. SMS ile bile yardım edilebilirken sadece suçu ona buna atmak biraz işgüzarliktir.
  ... mecburi istikamet
 5. 5.
  asırlardır o toprakları sömüren ''medeni batı''.
  2 ... dinazorus
 6. 6.
  Olum şimdi bir kere trend kıyıya vuran suyriyeli çocuklar. Bu konuları konuştuk kapandı. Hala Afrika da açlıktan ölen çocuk varsa kusura bakmasin bunun mesulu kendisidir. Biz o kadar konuştuk. Hem Ekmek bulamıyorlarsa incil yesinler.
  -2 ... stresli bir gangster
 7. 7.
  bulunduklari şartlara rağmen,onları bu dünyaya getiren anne babaları. ve onların anne babası.ve onların ve onlarin.... ve?
  ... i m a fucking matt damon
 8. 8.
  Konu ateist - Hristiyan batının dünyayı sikertmesine gelince nasıl kıvıracağını şaşıran eblehler bunu bilse ne olur bilmese ne değişir?
  ... erkenotenhoroz
 9. 9.
  Dünyada her gün 1.5 milyar insan aç yatıyor ve dünyanın en zengin 85 insanı dünyanın en fakir 3 milyar insanın karnını doyurabilecek servete sahip.
  1 ... rhinestoneeyes
 10. 10.
  Bunu tartışmak bile şu saatten sonra anlamsızdır. Insan oğlunun yaratılışı böyledir. Allah kimimizi ders, kimimiziyse imtahan olsun diye yarattı. Bu dünyanın baştan başa imtahan olduğu kanaatindeki bizler, şüphesiz layığı olduğu halde, öteki hayatta herkesin gerçek huzura kavuşacağını anlayacağız. Tabi dilersek.
  1 ... baakseenn