1. 1.
  Bu gariban kıtayı yüzyıllardır sömüren ve kendilerini medeniyetin beşiği olarak gören ateist -Hristiyan batı ülkeleridir.
  Orada açlıktan ölen çocuklar batıda obeziteye dönüşmektedir.
  5 -3 ... erkenotenhoroz
 2. 2.
  (bkz: recep tayyip erdoğan)
  1 -6 ... revolter00
 3. 3.
  beyaz adamdır şüphesiz.
  1 ... frekans
 4. 4.
  Başta sömürgeci devletler olmak üzere herkeste mesuliyet vardır. SMS ile bile yardım edilebilirken sadece suçu ona buna atmak biraz işgüzarliktir.
  ... mecburi istikamet
 5. 5.
  asırlardır o toprakları sömüren ''medeni batı''.
  2 ... dinazorus
 6. 4.
  bulunduklari şartlara rağmen,onları bu dünyaya getiren anne babaları. ve onların anne babası.ve onların ve onlarin.... ve?
  ... i m a fucking matt damon
 7. 5.
  Konu ateist - Hristiyan batının dünyayı sikertmesine gelince nasıl kıvıracağını şaşıran eblehler bunu bilse ne olur bilmese ne değişir?
  ... erkenotenhoroz
 8. 6.
  Dünyada her gün 1.5 milyar insan aç yatıyor ve dünyanın en zengin 85 insanı dünyanın en fakir 3 milyar insanın karnını doyurabilecek servete sahip.
  1 ... rhinestoneeyes
 9. 7.
  Bunu tartışmak bile şu saatten sonra anlamsızdır. Insan oğlunun yaratılışı böyledir. Allah kimimizi ders, kimimiziyse imtahan olsun diye yarattı. Bu dünyanın baştan başa imtahan olduğu kanaatindeki bizler, şüphesiz layığı olduğu halde, öteki hayatta herkesin gerçek huzura kavuşacağını anlayacağız. Tabi dilersek.
  1 ... baakseenn
 10. 8.
  biziz. her gün birbirimizi yiyip yeterince güçlü olamayarak, tarihimizden ders almayıp unutarak, insanlığımızdan vazgeçerek, kendi halkımızı siyasi emeller uğruna sömürecek kadar düşerek, Türk 'ün gücünü kavramayarak, insanlığı ve adaleti ulaştıramadık dünyanın dört bir yanına.
  ... red hawk