1. 1.
  efenim birçok dünya kupası organizasyonuna şahit olduk, bazen sevindik. bazen üzüldük. tabi bunlar sadece maç sonuçları içindi. şimdiye kadar hiçbir dünya kupası'nı organizasyon olarak bu kadar eleştirdiğimi hatırlamıyorum. tamam anlıyorum, mekan afrika. olur öyle diyorum. ama herşey de kötü olmaz ki be kardeşim. bi shakira güzel. çünkü o önceden de vardı.
  efenim, jabulani dediniz, "bu toptur alın oynayın" dediniz. sesimizi çıkartmadık. sıçtınız mı naptıysanız yapmışınız bi top. tamam eyvallah.
  atmosfer var aga dediniz. ayayye koko cambo gibi şeyler aklımıza geldi. ama her maç oturup mal mal maç izleyen adamlar görmeye başladık. bağırmayan taraftar siktirsin gitsin gibisinden hiç mi amigonuz bişeyiniz olmaz lan?
  yamyam ayinlerinde felan görüyoruz davullu felan çalgılarınız var. onlardan görelim, dinleyelim dedik. vuvuzela mıdır ne haltsa yapmışınız elinize yüreğinize sağlık. ama hiç zahmet etmeseydiniz sayın afrikalılar. valla hiç gerek yoktu lan. 1 tabak kuru fasülye yiyince bile, en enstürmentalından değişik şeyler çalabiliyor bizim milletimiz. ve inanın sizin vuvuzeladan güzel oluyor. lan tamam hadi içinizden gelmiş yapmışsınız aleti. hiç mi denemediniz? "dayı bu neymiş ya bi çal hele" diyeniniz olmadı mı lan? vııııııuuu ne lan.
  kısacası sözün özü, beğenmedik arkadaşım. olmamış bu.
  33 -4 ... tegocalderon
 2. 2.
  ayrıca maçlarda çok golsüz, kısır geçiyor. pozisyon mahrumu.
  6 -2 ... metal15
 3. 3.
  rezalet ötesi cinayet lan. futbol katli olduğu gibi gün geçmiyor ki sokaklarda bi olay yaşanmasın. kapkaç filan onları geçtim babuş, dün cinayet işlendi sınırda. bu organizasyonu buraya veren zihniyeti ahmet yildiz olmedi öpsün.
  5 -1 ... cavit
 4. 4.
  ilk maçlar olduğu için kısır futbol normaldir. Gruptan çıkma mücadeleleri başladığı zaman daha sağlıklı yorum yapılabilir.
  -1 ... lebejola
 5. 5.
  spikerlerin bir türlü tutturamadığı isimler yüzünden komik duruma düşen bi yayın.
  1 -1 ... egesencer
 6. 6.
  (#8357847)
  1 ... sadaeke
 7. 7.
  trt 1 den kaynaklanan durumdur.

  ertem şener kardeşimizi mumla arıyoruz.

  bir de şu vuvuzela faciası var ki şöhreti dünya kupasını solladı.
  ulen dünya kupası için sinama sistemi kurmuştum.
  4 -1 ... uluyanardag
 8. 8.
  dünya kupasında kısır geçen maçlar sonunda insanın aklından geçen düşünce.
  ... procalik
 9. 9.
  ilk maçlarda bütün takımların temkinli oynamasından kaynaklı durumdur. biraz fazla temkinliler anlayamadım onu ama hak vermek lazım. ikinci maçlarda düzelecektir eminim. dünya kupası lan bu borumu...
  -1 ... jackmesrine
 10. 10.
  vuvuzela'nın sesi maç yapan iki tarafı da etkilediğinden berbat maçlara sahne olmakta.

  (bkz: cCc vuvuzela siker ccc)
  2 -1 ... huff